+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Rüyada başkasının kumar oynadığını görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. zeugma
  Üye
  Reklam

  Rüyada başkasının kumar oynadığını görmek

  Reklam





  Rüyada başkasının kumar oynadığını görmek Mumsema Selamun aleykum ruyamda arkadaslarim kumar oynuyo bende oynamaya yelteniyorum sonra icimden birisi beni engelliyo daha sonra babam denetmen gibi bisey oluyo kumar oynayip oynamadiklarini denetliyo arkadaslar yok oynamiyoruz diyo





 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Ruyada baskasinin kumar oynadiguni gormek


  Reklam


  Aleykum selam. Rüyada kumar oynamak hayırla yorumlanmaz. Çeşitli sorunlara ve problemlere işarettir. Bu rüyayı gören kişi için bir ikaz ve uyarı anlamında yorumlanmıştır. En doğrusunu elbette Allah bilir.

 3. Misafir
  ben sürekli böle sıkıntılı rüyalar görüyorum ne yapmam lazim nasil davranmam lazim

 4. arifselim
  Yönetici
  Sürekli rahatsız edici rüyalar gören kimseler uyumadan önce abdestli yatağa girmelidir ve 7 sefer ayetel kürsi okuyarak uyumalıdırlar. İnşaallah çok rahat uyuyacaklardır.

+ Yorum Gönder
rüyada başkasının kumar oynadığını görmek,  rüyada arkadaşının kumar oynadığını görmek,  ruyada kocam kumar oynaması,  rüyada birinin kumar oynadığını görmek,  rüyada kardeşinin kumar oynadığını görmek,  rüyada kumar oynandığını görmek,  ruyada babam kumar oynamış