+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden İki gündür gördüğüm kabuslar. Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 1
  CeyhuN_
  Devamlı Üye
  Reklam

  İki gündür gördüğüm kabuslar.

  Reklam

  İki gündür gördüğüm kabuslar. Mumsema Selamun aleykum abilerim ablalarım, kardeşlerim. İki gün üst üste kabuslar gördüm. Normal kabuslar gibi değil farklıydı. Yorumlayabilirsiniz belki diye buraya yazıyorum.

  1. Rüya = Mahalleden bir arkadaşım ile merdivende oturuyorum. Annem geliyor. Bana bağırmaya başlıyor ama sesi kalın erkek gibi. Sonra bir şişeye bir şeyler üflüyor arapça bir şeyler fısıldıyor. Şişeyi açıyor ve bir duman çıkıyor. Dumanın çıkmasıyla gür bir erkek sesi arapça bir şeyler diyerek beni duvardan duvara fırlatıyor.

  2.Rüya = Bu sefer okuldan arkadaşlarımla kendi mahallemde yürüyorum. Ama af edersiniz çıplağım. Anadan doğma bir şekilde. İşte evimin önüne geldiğimde arkadaşlarım birden yok oluyor. Hava birden kararmaya başlıyor, gece olmadan önceki lacivertlik oluyor. Evimizin yanı komple gölge ve önümden insan şeklinde bir gölge koşarak oraya giriyor. Sonra ben evimin bodrumuna giriyorum. Bir bebek var, o bebeği canlı canlı mezar kazıp gömüyorum. Daha sonra yine yüksek sesle arapça bir şeyler duyuyorum beni duvara fırlatıyorlar. Bebeği çıkartıyorum ve iskelet olmuş durumda. Sonra kapı açılıyor ve içeri birkaç gölge giriyor. Sonra beni boğacaklarken uyanıyorum.

  Bunlar sıradan rüyalar mı yoksa anlamı olabilir mi arkadaşlar? Teşekkürler şimdiden.

  Not: Bir tarafların açıkta kalmış diyecekseniz, demeyin lütfen.

 2. 2
  NurIsik
  Devamlı Üye

  Yorum: İki gündür gördüğüm kabuslar.


  Reklam


  Selamun aleykum kardesim,

  Hayatda yaptigimiz seyler bizi etki altinda birakir, buda rüyalarimiza yansir. Siz dua, zikir ve namaza kendinizi verin, rüyalariniz güzel rüyalara dönecektir.

 3. 3
  arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Birinci ve ikinci rüyalarında aynı manaya yorumlanırlar ve bu tür kabus rüyaların yorumu yapılmaz. Bu tür rüyaların mana olarak bir değeri yoktur. Ürkütücü ve korkutucu rüyalar şeytandandır önemseme.

+ Yorum Gönder