Konusunu Oylayın.: Kız gibi hissetmek

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi
Kız gibi hissetmek
 1. 05.Ekim.2016, 18:08
  1
  MisafirSorusu
  Seyirci Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 05.Ekim.2016
  Üye No: 109877
  Mesaj Sayısı: 1
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 1

  Kız gibi hissetmek


  Kız gibi hissetmek Mumsema Selamun aleykum. arkadaşım kendini kadın gibi hissediyormuş çocukluğundan beri var olan bir şeymiş benden yardım istedi fakat internette pek bir bilgi sahibi olamadım islam çerçevesi içerisinde. bu siteyi dolaşınca sormam gerektiğini ve yararlı olabileceğini düşündüm. Arkadaşımın sıkıntısı kadın gibi hissetmesi ve kadın kıyafeti giydiğinde kendini mutlu hissetmesi. Kadının erkeğe erkeğinde kadına benzemesinin haram olduğunu söyledim fakat onun bana sorduğu '' Kimseye belli etmesem ve yalnız kaldığımda kadın kıyafetleri giysem olur mu? '' dedi. Ne olur yardımcı olun. Allahın selameti ve bereketi üzerinize olsun Allah'a emanet olun.


 2. 05.Ekim.2016, 18:08
  1
  MisafirSorusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Seyirci Üye  Selamun aleykum. arkadaşım kendini kadın gibi hissediyormuş çocukluğundan beri var olan bir şeymiş benden yardım istedi fakat internette pek bir bilgi sahibi olamadım islam çerçevesi içerisinde. bu siteyi dolaşınca sormam gerektiğini ve yararlı olabileceğini düşündüm. Arkadaşımın sıkıntısı kadın gibi hissetmesi ve kadın kıyafeti giydiğinde kendini mutlu hissetmesi. Kadının erkeğe erkeğinde kadına benzemesinin haram olduğunu söyledim fakat onun bana sorduğu '' Kimseye belli etmesem ve yalnız kaldığımda kadın kıyafetleri giysem olur mu? '' dedi. Ne olur yardımcı olun. Allahın selameti ve bereketi üzerinize olsun Allah'a emanet olun.


  Benzer Konular

  - Yakında ölecekmiş gibi hissetmek

  - Rüyada evde biri varmış gibi hissetmek

  - Namazda osurmuş gibi hissetmek

  - Rüyada ihtilam olmuş gibi hissetmek

  - Vesveseleri bilerek demiş gibi hissetmek

 3. 07.Ekim.2016, 16:15
  2
  arifselim
  Yönetici

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 04.Nisan.2007
  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 24,038
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Kız gibi hissetmek
  Aleykum selam. Kendisini kadın gibi hissediyorum demesinin nedenleri mutlaka vardır. İlk önce bu nedenlerin bilinmesi gerekir. Eğer hormonları açısından bir sıkıntısı varsa ki bunu ancak doktorlar bilebilir, tedavi olabilir ve olmak zorundadır. Bunun dışında çeşitli etkilenmelerden dolayı bu hisler olabilir. Bu durumdan kurtulmak için gerekirse tedavi olmalı, dua etmeli ve Allah'ın karşısında nasıl bir hesap vereceğini düşünmelidir.


 4. 07.Ekim.2016, 16:15
  2
  Yönetici  Aleykum selam. Kendisini kadın gibi hissediyorum demesinin nedenleri mutlaka vardır. İlk önce bu nedenlerin bilinmesi gerekir. Eğer hormonları açısından bir sıkıntısı varsa ki bunu ancak doktorlar bilebilir, tedavi olabilir ve olmak zorundadır. Bunun dışında çeşitli etkilenmelerden dolayı bu hisler olabilir. Bu durumdan kurtulmak için gerekirse tedavi olmalı, dua etmeli ve Allah'ın karşısında nasıl bir hesap vereceğini düşünmelidir.

+ Yorum Gönder