+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Cinsel şevkten uzaklaşmak icin İstimna caiz midir Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Emre15
  Üye
  Reklam

  Cinsel şevkten uzaklaşmak icin İstimna caiz midir

  Reklam

  Cinsel şevkten uzaklaşmak icin İstimna caiz midir Mumsema Benim bir sıkıntım var umarım beni yanlış anlamassınız.Ben 15 yaşında bir gencim ve her 2-3 günde bir şeyimde meni görüyorum(Beyaz ve katı) ve gece boşalması deyip gusül alıyorum.Ama rüyamda kız filan görmüyorum.Şehvetlenmiyorum ve meni şehvetle çıkmıyor.Nasıl alıyorsa şeyimde sperm gözüküyor nasıl cıkıyor onu da anlamıyorum acıkcası :D (kısır degilim yumurtalarım yerinde duruyor).Her banyomda gusül almaktan cidden bıktım normalde 15 dk da banyo yaparkan artık 40 dk sürüyor ve bu durum yüzünden de namazı bıraktım.bazen Cuma'ya bile gidemiyorum.

  Ben Hayatım boyunca hiç istimna yapmadım arkadaşlarım bana istimna yapmamı söylüyor yumurtaların çünkü sperm üretiyor ve bunu vücuttan atmalısın yoksa kısır olursun diyorlar ve sen bunu elinle atmassan gece atarsın diyolar 2 haftada 1 yapsan gece rüyalanması yaşamasısn diyolar.Ben bu konuyu yaklasık 1 aydır araştırıyorum ve istimnanın kesinlikle günah oldugunu ve efendimizin (sav) istimna yapanların ahirette elinin halime kalacagını sözünü gördükten sonra yapmaktan korktum.ve bloglar eger Zina tehlikesi varsa yani bacına saldıracagına gidip istimna yapman vaciptir.sözünü cok gördüm ama ben öyle bir insan degilim ne olursa olsun eftarıma saldırmam.Ama cidden bu durumdan bıktım usandım.

  İstimna'yı zevk icin yapmanın günah oldugunu biliyorum ve ben zevk icin istemiyorum sadece depomun doldugunu düşünüyorum hatta hic istimna yapmadıgım icin (araştırdım) spermim sıvı degil katı olmuş.Benim kendimi tatmin etme gibi bir amacım yok.Zaten bu tür konulardan uzak durmak istiyorum.Ama namaz kılmamı da engelliyor Her banyomda gusül almaktan bıktım usandım.Ne kadar direnmeye çalışsamda.Amaçsızca şeyimde gözüken menilerden bıktım.

  Kısaca:İnanmıyacaksınız ama din hocamıza bu soruyu sordum ve rüyalanma yaşamak cok güzel birşey saglıgın acısından ve istimna yapmak eger seni daha çok azdırıyorsa günahtır ama seni rahatlatıp cinsel şevkten uzaklaştırıyorsa yapmanda bir mahsur yoktur,diyor.

  Eger beni rahatlatıp cinsel şevkten uzaklaştırıyorsan yapmamda bir mahsur var mı ? yani caiz midir ? Bunun sigara gibi bagımlılık olan birşey oldugunu biliyorum.Ama ben azmak icin yapmayacagım.Lütfen yardım edin Namaz'a dönmek istiyorum ailem neden namaz kılmıyorsun diye kızıyor.

 2. bana bak
  Devamlı Üye

  Yorum: Cinsel şevkten uzaklaşmak icin İstimna caiz midir


  Reklam


  Allahu Teala bedenimizi ona göre yaratmış, depo dolduğunda otomatik boşalır
  Tıpkı sümük gibi tıpkı kulak kiri gibi tıpkı idrar gibi....
  İstimna sadece zinaya düşeceksek o zaman yapılabilir.

+ Yorum Gönder