+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Gusül abdesti aldıktan sonra burnuma bakayım dedim temizmi diye sonra iyici hınkırdım falan sağ burnumda küçük bir sümük çıktı Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. BLADJE
  (Cezalı)
  Reklam

  Gusül abdesti aldıktan sonra burnuma bakayım dedim temizmi diye sonra iyici hınkırdım falan sağ burnumda küçük bir sümük çıktı

  Reklam

  Gusül abdesti aldıktan sonra burnuma bakayım dedim temizmi diye sonra iyici hınkırdım falan sağ burnumda küçük bir sümük çıktı Mumsema öncelikle selamun aleyküm arkadaşlar gusül abdesti aldıktan sonra burnuma bakayım dedim temizmi diye sonra iyici hınkırdım falan sağ burnumda küçük bir sümük çıktı ? bide burnum tıkalıydı o yüzdenmi ki kabul olmuşmudur gusül abestim sizce ?

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Gusül abdesti aldıktan sonra burnuma bakayım dedim temizmi diye sonra iyici hınkırdım falan sağ burnumda küçük bir sümük çıktı


  Reklam


  Aleykum selam. Gusülde burnun yıkanmasında farz olan şey burna su verilmesidir. Bu konuda kendini zorlamaya gerek yoktur. Burnun içinde sümük olması gusle engel değildir. Boş yere kendinize zorlaştırmaya gerek yoktur.

+ Yorum Gönder