+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Arkadaşlar sinirimi bozdu bende... Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 1
  Destiny
  Üye
  Reklam

  Arkadaşlar sinirimi bozdu bende...

  Reklam

  Arkadaşlar sinirimi bozdu bende... Mumsema Serviste oturuyorum tanıdığım arkadaşlar arkada oturuyor başka biri gelip kafama vurdu bende bir şey yapmadım bir şey söyledim kötü söz değil, düzgün durun felan dedim. Sonra görmediğim biri su şişesi patlatıp o çöpü bana attılar içinde su vardı sonra bende geri fırlattım sonra yine bana attılar yine geri fırlattım. Sonra onda ki suyla beni ıslattı bende bekle dedim. sonra yine ıslattı diye hatırlıyorum, ayağa kalktım elimdeki su şişesindeki suyu ona attım ve servisin arka camı felan koltukları felan ıslandı. Acaba serviscinin hakkını girmişmiyimdir? Kavga ettiğim kişiden helallik aldım

 2. 2
  arifselim
  Yönetici

  Yorum: Arkadaşlar sinirimi bozdu bende...


  Reklam


  Başkasına ait olan özel bir eşyaya zarar verirsen evet bu kul hakkı olur. Eğer kirletmiş veya bir zararın dokunmuşsa o kimseden helallik istemeli ve özür dilemelisiniz.

 3. 3
  Destiny
  Üye
  Sadece su döküldü cama ve koltuğa? Bu kirlenmiş sayılır mı? kul hakkımıdır yani

 4. 4
  emre
  Devamlı Üye
  Kirlenip kirlenmediğini gören gözlerin sahibi olarak sen bilebilirsin. Eğer kirlenmişse hocam cevabını yazdı zaten. Kirlenmediyse bile bir süre o kısımlar kullanılamaz hale gelmiştir inerken kurusura bakma bile desen en azından sorun değil cevabını alabilirdin belki.

 5. 5
  Destiny
  Üye
  Kardeş su nereyi kirletebilir ki? Araba camın arkası ıslandı ve koltuk ıslandı su ile. Bu kul hakkımıdır diyorum

 6. 6
  klav
  Özel Üye
  Temiz su kirletmez ise dersinki temiz su idi kirletmez kusura bakmayın kardeşim. Birisi gelip arabama suyu dökecek leke yapsın-yapmasın istemiyorum öyle bir şey. Buna hakkı yok. Haberim olursa belki affederim.

 7. 7
  Destiny
  Üye
  Servisci ile baş başa kalınca isterim helallik o zaman

+ Yorum Gönder