+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Aklımdaki kötü düşünceler ve günahlar Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. günahıbol
  Üye
  Reklam

  Aklımdaki kötü düşünceler ve günahlar

  Reklam

  Aklımdaki kötü düşünceler ve günahlar Mumsema Arkadaşlar herkese selamun aleyküm öncelikle. buraya derdimi açmak için kaydoldum inşallah dermanımı bulurum. Yardım edenlerden şimdiden allah razı olsun yazım biraz uzun olacak inşallah zahmet eder okursunuz şimdiden çok sagolun.

  Ben 21 yaşında bi erkegim 3 4 ay önce bu anlatacagım şeyler yoktu aklımda. Yaşadıgım bazı olaylardan sonra bu hale geldim çocuklugumda ve ergenlik zamanımda yaptıgım bazı hatalar ve günahlar sebebiyle vicdanım hiç rahat degil.

  Çok iyi denilmesede iyi bi insanım yani ben öyle düşünüyorum yüregim kötülük düşünmez kim yardım isterse çeviremem elimden geleni yaparım ama bi kaç alışkanlıgım varki onlar beni bu hale soktu.

  Yapmamaya çalışıyorum ama sürekli aklıma kötü şeyler geliyo kötü düşüncelerden kendimi alamıyorum sürekli vesvese gibi şeyler oluyo kafamda, şuan it gibi pişman oldugum bazı hatalar aklıma geldikçe kendimden nefret ediyorum utanıyorum kendi kendime.

  O hataların içinde yakınlarım olması beni mahveden zaten yazarken elim ayagım titriyor ne yapacagım bilmiyorum çok yakınlarıma kötü şeyler düşünüyorum bu şeyler s*ks içerikli şeyler.

  Nolur beni yanlış anlamayın ben çok utanıyorum rüyamda böyle şeyler görüyorum tuhaf oluyorum eksiden çoktu bayadır olmuyor çok şükür, ama aklıma geldikce beni mahvediyor, aklıma geldikçe deliriyorum nolur biri bana yardım etsin tövbe ediyorum aglıyorum sürekli allahım affetsin lütfen yorumlarınızı eksik etmeyin cevabınızı bekliyorum. Çok büyük sıkıntıdayım çöküşteyim 4 aydır 2 gün önce kardeşim hastaneye gitti durumu kötü birde o sıkıntı var üzerimde ailemin çaresiz oluşu beni kahrediyo nolur bi cevap verin bana bi çıkış aradıkça batıyorum sanki 4 aydır mutsuzum hasta olucam bende böyle giderse

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Aklımdaki kötü düşünceler ve günahlar


  Reklam


  Aleykum selam kardeşim. İşlediğin geçmişteki günahların için tövbe etmelisin. Günahlar ne kadar çok ve ne kadar büyük olursa olsun Allah'ın rahmetinden daha büyük değildir. Tövbe eden kullarını Allah bağışlar. Yakınlarına karşı aklına gelen bu vesvese ve düşüncelerden kurtulmak için namazlarını ihmal etme ve kendini hayırlı ve faydalı işlerle sürekli meşgul et.

+ Yorum Gönder