+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Akrabam ve Aşk ile imtihanım Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 1
  yalanhayat
  Devamlı Üye
  Reklam

  Akrabam ve Aşk ile imtihanım

  Reklam

  Akrabam ve Aşk ile imtihanım Mumsema Arkadaşlar ben babamın teyzesinin torununu seviyorum babamın teyzesinin oğlunun kızı bu öyle diyim neredeyse 3 sene olacak aklımdan atamadım onun yanında olunca farklı oluyorum heyecan gibi yani o bana abi dediğinden beridir kendimi kötü hissediyorum senelerdir bu sorunu yaşıyorum anne babası da bi konu açıldı mı o senin abin neden kötü düşüneyim diyor yani ben belli etsem aileler bile sorun yaşayabilir kız çok inançlı ama açık giyiniyor fazla değil tabi acaba diyorum kız açık giyindiginden dolayı şehvani duygular dan mı bu acaba ama yok böyle birşey de 3 senedir bu ferdine bir çare bulamadım kıza da demedim nasıl diyim bizim aileler çok yobazlar bide pireyi deve ederler ortalık birbirine girer bu imtihan için dua dışında neler yapabilirim

 2. 2
  rana
  Aciz Kul

  Yorum: Akrabam ve Aşk ile imtihanım


  Reklam


  Kardesim, dinen nikah düsüyor yani o kisiyle nikah kiyabilirsin.. o nedenle senin yerinde olsam aileme konuyu acar beraber hareket ederdim, anne ve babanla istisare et.. belki bir aile büyügü vardir ve o sizin icin konuyu acar kizin ailesine..
  Allahin emriyle istemelisiniz ve o zamana kadar bence eger böyle duygular bezliyorsan o kizdan uzak durmak. Seytana yem olma insaAllah..

  Allah hakkinda hayirlisini versin kardesim.
  Sunu unutma evlenecegin insan hem evinin hanimi hem evlatlarinin annesi olcak..

  dua ile

+ Yorum Gönder