Konusunu Oylayın.: Mezhep çıkmazı

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 3 kişi
Mezhep çıkmazı
 1. 12.Eylül.2016, 22:46
  1
  canfeda
  Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 12.Eylül.2016
  Üye No: 109677
  Mesaj Sayısı: 1
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 1

  Mezhep çıkmazı


  Mezhep çıkmazı Mumsema öncelikle hayırlı akşamlar ben alevi bu ailenin cocuyum çok şükür hiç bir yanlış hareketlerini gormedim ehli sunnet ve ehli beyt basimin taci anam babam feda olsun. yine alemlerin rabbine hamdolsun namazimi kılmaya Allah emirlerini var gücümle yerine getirmeye calismaktayım sorum ise şu olacak niçin ümmeti muslimin bu halde ilk fitneden beridir bir kara örtü ustumüze cullandi neden kardeş kardeşe elele verip gönül ve iman için sonrada Allah rizasi icin kafirlerle cihat edecemize ortadoguda kardesimizi öldürüp bu cinayete cihat diyoruz? filistindeki israil denen Allah düşmanları dururken azerbaycan da ermeni itleri dururken nice yerde küfür ağası olmuş bu kafirler dururken ALLAHU EKBER die gözyaşı dökenleri yani kendi canimiza kiyariz o kadar dolu hüzünlü ve sinir oluyorum ki bizi bize düşüren musriklere beddua etmekten dilimde kuvvet kalmadı nedir bizim bu türlü mezheplere sızıp bizi dinden çıkaran hainlerin kalleş fasık soysuzlarin bu cürmu yahu ben bir günahkâr kulum aklımın binde biriyle hz Muhammed s.a.s efendimizin biricik peygamber efendimizin bugünler için söyledi şeyleri okuyunca tüylerim diken diken oluyor hadisi serifler başımın tacı ama birçoğu sanki yalancı peygamber efendimizle ilgili akıl almadık şeyler türemiş uzattım için hakkinızı helal edin özür dilerim ama hz mehdi efendimiz gelene kadar müminler hep bole mi olucak tamam o güzel insan gelince islam şaha kalkacak ama o gelene kadar ahireti yok yere yananlar nolacak dogrusunu Allah bilir selam ve selamet dilerim yanlızca fikrinizi öğrenmek istedim Allah'in rahmeti üzerinize olsun.


 2. 12.Eylül.2016, 22:46
  1
  canfeda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye  öncelikle hayırlı akşamlar ben alevi bu ailenin cocuyum çok şükür hiç bir yanlış hareketlerini gormedim ehli sunnet ve ehli beyt basimin taci anam babam feda olsun. yine alemlerin rabbine hamdolsun namazimi kılmaya Allah emirlerini var gücümle yerine getirmeye calismaktayım sorum ise şu olacak niçin ümmeti muslimin bu halde ilk fitneden beridir bir kara örtü ustumüze cullandi neden kardeş kardeşe elele verip gönül ve iman için sonrada Allah rizasi icin kafirlerle cihat edecemize ortadoguda kardesimizi öldürüp bu cinayete cihat diyoruz? filistindeki israil denen Allah düşmanları dururken azerbaycan da ermeni itleri dururken nice yerde küfür ağası olmuş bu kafirler dururken ALLAHU EKBER die gözyaşı dökenleri yani kendi canimiza kiyariz o kadar dolu hüzünlü ve sinir oluyorum ki bizi bize düşüren musriklere beddua etmekten dilimde kuvvet kalmadı nedir bizim bu türlü mezheplere sızıp bizi dinden çıkaran hainlerin kalleş fasık soysuzlarin bu cürmu yahu ben bir günahkâr kulum aklımın binde biriyle hz Muhammed s.a.s efendimizin biricik peygamber efendimizin bugünler için söyledi şeyleri okuyunca tüylerim diken diken oluyor hadisi serifler başımın tacı ama birçoğu sanki yalancı peygamber efendimizle ilgili akıl almadık şeyler türemiş uzattım için hakkinızı helal edin özür dilerim ama hz mehdi efendimiz gelene kadar müminler hep bole mi olucak tamam o güzel insan gelince islam şaha kalkacak ama o gelene kadar ahireti yok yere yananlar nolacak dogrusunu Allah bilir selam ve selamet dilerim yanlızca fikrinizi öğrenmek istedim Allah'in rahmeti üzerinize olsun.

 3. 14.Eylül.2016, 21:51
  2
  arifselim
  Yönetici

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 04.Nisan.2007
  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 25,529
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Mezhep çıkmazı
  Selamun aleykum hayırlı günler kardeşim. Maalesef ümmeti Muhammed çok zor bir dönemden geçmektedir. Asıl düşmanları dururken birbirine düşmüş duruma gelmiştir. Ama biz inanıyoruz ki çok yakında Allah'ın izniyle ümmet bundan kurtulacaktır ve eskide olduğu gibi tekrar bu ümmet birleşecek ve tek güç haline gelecektir. Önemli olan Mehdi'nin gelmesi değildir. Önemli olan herkesin ben bu davada üstüme düşen şeyi yaptım mı diye kendisine sormasıdır. Biz sefere çıkalım, bize zaferi verecek olan veya buna kara verecek olan Allah'tır. Selam ve dua ile kardeşim.


 4. 14.Eylül.2016, 21:51
  2
  Yönetici  Selamun aleykum hayırlı günler kardeşim. Maalesef ümmeti Muhammed çok zor bir dönemden geçmektedir. Asıl düşmanları dururken birbirine düşmüş duruma gelmiştir. Ama biz inanıyoruz ki çok yakında Allah'ın izniyle ümmet bundan kurtulacaktır ve eskide olduğu gibi tekrar bu ümmet birleşecek ve tek güç haline gelecektir. Önemli olan Mehdi'nin gelmesi değildir. Önemli olan herkesin ben bu davada üstüme düşen şeyi yaptım mı diye kendisine sormasıdır. Biz sefere çıkalım, bize zaferi verecek olan veya buna kara verecek olan Allah'tır. Selam ve dua ile kardeşim.
+ Yorum Gönder