+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Birine dokunmak gusül abdesti bozar mı Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 1
  baris97856
  Üye
  Reklam

  Birine dokunmak gusül abdesti bozar mı

  Reklam

  Birine dokunmak gusül abdesti bozar mı Mumsema Merhabalar Allah(C.C) Selamı üzerinize olsun.

  Soracağım soru şu minibüste falan tklım tıklım olunca malum herkes birbirine deyiyor ben birine deyince veya o bana arkadan deyince cünüp olacağımı sanıyorum felaket kafama takılıyor sorduklarım kişiler saçma konusuyon falan diyolar ama durum bu kimseye yaklaşamıyorum okuduğum biyerde erkeğin organının sünnet kısmı uç kısmı karşı cinse değerse yani içine girerse cünüp oluyor otobüste falanda biri elbiseli oldugu halde değse elbiseyle beraber cünüp olunurmu tabi deymez ama ben deyer sanıyom yani herkesden uzak duruyom ama otobüs cok dolu olunca malesef birisi deyiyor arkadan illaki acilen yardım edin kafayı yicem

 2. 2
  Selam2
  Devamlı Üye

  Yorum: Birine dokunmak gusül abdesti bozar mı


  Reklam


  Saçmaladığını söyleyen kişi doğru söylemiş katılıyorum. Nasıl cenabet olunduğunu da biliyorsun. buna rağmen muhalefet etmek istiyorsun. Böyle düşünüyor olman bunun öyle olduğu anlamına gelmez. Hiç bir örtü olmadan her iki cinsel organların gerçek anlamda birbirine teması ile veya meninin gelmesi ile insan cünüp olur.

 3. 3
  İslam
  Kur'an Hadimi
  Cünüplük iki şekilde olur
  Cinsel ilişki ve meni akması... Birine değmekle cünüp olunmaz

+ Yorum Gönder