+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Niyet ederken Allah'ı unutmak ve namazı öfkeli kılmak Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 1
  Destiny
  Üye
  Reklam

  Niyet ederken Allah'ı unutmak ve namazı öfkeli kılmak

  Reklam

  Niyet ederken Allah'ı unutmak ve namazı öfkeli kılmak Mumsema 1-) Namazımı öfkeli kıldım sebebi; ezana birkaç dakika kala uyandım tuvalete gittim tuvaletimi yaptım tuvalette, sabah gusül almıştım acaba guslüm kabul olmuşmuydu felan diye şüphe yaptım büyük şüpheydi bende aldırmadım gittim namaz abdestini aldım ağızımdan kan geldi sanırım onun geçmesini bekledim abdesti alıyordum ezan okunuyordu ezan bitti bende camiye gittim geç kalmıştım onlar 2.rekatdaydı bende yetiştim ama safda tek ben vardım ön saflar doluydu. İşlerim ters gitmişti yere pudra dökülmüştü odada onu silim derken kolum çizildi dolabın orada.
  Namazda neye sinirlendiğimi bile bilmiyordum acaba namaz geçerlimidir?

  2-) Niyet ederken Allah'ı unutmak namaza manimidir?

 2. 2
  nahidee
  Üye

  Yorum: Niyet ederken Allah'ı unutmak ve namazı öfkeli kılmak


  Reklam


  Namazda husu icinde olmalisin ki . Degil Allah i unutmak namazda hep onu dusunmek zorundasin zaten yani bunun icin kilarsin zaten Allah i anmak ve onun emrini yerine getirmek. Ayrica basiniza gelmis terslikler de o kadar abartilmamali hayata biraz daha iyimser bakin .

+ Yorum Gönder