+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Mastürbasyon yaptıktan sonra , bir daha yapma gereği duyuyorum Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. alonsof1
  Üye
  Reklam

  Mastürbasyon yaptıktan sonra , bir daha yapma gereği duyuyorum

  Reklam

  Mastürbasyon yaptıktan sonra , bir daha yapma gereği duyuyorum Mumsema Arkadaşlar bu durumumdan hiç rahat değilim mutsuzum delireceğim neredeyse , arkadaşlar normalde 1.5-2 haftada bir , bir seferelik mastürbasyon yapıyorum sonra gusül abdesti alacağım zaman almadan önce yani, bir kez daha birini hayal ederek yapasım geliyor , yani aslında yapasım yok ama o ilk mastürbasyon yaptığımda gerçek hayatta pek sevmediğim konuşmadığım birisini aklıma getirince bir kez daha başka birini aklıma getirerek yapasım geliyor çünkü o ilk yaptığım sevmediğim konuşmadığım kişiyi zaten gerçek hayattada sevmiyorum onun için işte yaptıktan sonra bi üstünde mutsuzluk negatif enerji hissediyorum onu düşündüğüm için , yani onun için işte başka birini aklıma getirerek bir tane daha yapınca rahatlayacağımı düşünüyorum , ama yapasımda yok istemiyorum sık sık yapmayı , yani ne yapacağım bilmiyorum arkadaşlar , şuan şu soru bile size o kadar saçma gelecek ki , yani yazarken bile çok utandım ama artık zor durumum.

 2. Misafir

  Yorum: Mastürbasyon yaptıktan sonra , bir daha yapma gereği duyuyorum


  Reklam


  Mastürbasyon yaparken, gerçek bir kişi hayal etme. Bu sadece ayıp olur başka bir insanı düşünmek kim olursa olsun. Yaparken bir kişi değilde rastgele bir kişi olduğunu düşün çok güzel vücutlu tam istediğin bir kadın onunla birlikte olduğunu falan ama ona yüz düşünme hatta eğer sürekli gözüne birinin yüzü geliyorsa sadece kadın cinsel organıyla senin cinsel organın temas ettiğini düşünerek mastürbasyonunu yap, ister 1 ister 2 ister 3 ne kadar yapıyorsan yap işin bitince gusül al.
  Eğer o gün bir kere yaptın kendini tuttun yarın dayanamadın gene yaptın sürekli gusül alman gerekir ailen de şüphelenebilir utanabilirsin.

 3. Mücellat
  Üye
  Arkadaşım dinimiz yapmayı yasaklıyor . Yani bunu yapmamalısın . Bu uygulama hem sağlık açısından hemde dini açıdan zararlıdır . Unutkanlık yapar ve kendinden nefret etme duygusu ortaya çıkar . Ayrıca Allah ve melekler seni görüyor imanina zarar veren bi uygulamadır ve evlenince büyük sorunlarla karşılaşırsınız mesela bel gevşeklik gibi aklına o tür şeyler getirirsen seni zorlar ama getirmezsen ruyalanirsin yani ihtiyacın olmaz

 4. #UguR
  mumsema ressamı
  Birisi sizi izlediğinde nasıl masturbasyon yapamıyorsanız, Allah sizi her zaman izliyor o yüzden masturbasyon yapmayı artık bırakın! Başka şeylerle ilgilenin; kitap okuyun,spor yapın,gezin dolaşın.

+ Yorum Gönder
mast yaptıkça yapasım geliyor