+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Sevgili ile konuşmak günah mı Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Mücellat
  Üye
  Reklam

  Sevgili ile konuşmak günah mı

  Reklam

  Sevgili ile konuşmak günah mı Mumsema Ben 15 yaşındayım ve yanlış bir yola düştüm bi aralar sevgili edindim ikimizde sonradan bu durumdan pisman olduk ve şuan konuşmuyoruz (bütün namahremlerle de) ancak birbirimize sözümüz var. Biz evlenmek için söz verdik bir hadiste diyor ki "sözünü tutmayan cennete giremez" bu nedenle bizde sozumuzu tutacağız ancak söz verdigim kız farklı şehire gidecek ve ondan haber almak yani nerde olduğunu öğrenmek ,hal hatır sormak uygun mudur ?

 2. nahidee
  Üye

  Yorum: Sevgili ile konuşmak günah mı


  Reklam


  Yanlis yonlendirmek istemem ama bence verdiginiz o sözu tekrar bi iyice tartip dusunun . Daha onunuze cok kisi cok sey cikacak hayat ne getirir bilinmez. Tabii ki insan verdigi sozu sonuna kadar tutmali ama bu konu cok hassas ve onemli ayrica yasinizda kucuk daha onun disinda kotu niyet olmadan sadece hal hatir sorup konusmayi kisa keserek iletisimde kalabilirsiniz.

 3. Mücellat
  Üye
  Yaşım küçük olarak goruyorsunuz ama sonuçta 3 yıl sonra 18 yaşına bakacağım için pek bi sorun olmaz inşallah . Asıl merak etti konu ise onun başka şehire gitme zamanı gelince illaki ben ağlayacagim ve onu uğurlamam gerekecek bu euğurlama meselesine gelince bu uygun mudur ?

+ Yorum Gönder