+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden YalnıZlık İmtihan mıdır Evlenememek gibi Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Birderdimvar
  Üye
  Reklam

  YalnıZlık İmtihan mıdır Evlenememek gibi

  Reklam

  YalnıZlık İmtihan mıdır Evlenememek gibi Mumsema 25 Yaşında karakteri düzgün bir insanım bir sıkıntı yok çok şükür saçlarım biraz döküldü kusurum bu ama nedense bir türlü fırsat olmuyor evlilik için Birini buldular kızın babası pürüz yaptı Teyzem bana başkasını buldu ben daha kızı görmeden annem kızı görmüş Teyzeme bunlar kürt kızın burnu biraz büyük gibi bahaneler uydurdu belki kızın burnunda et kemik vardır ameliyatla alınır sıkıntı olmaz desemde fayda etmedi belki yaşım genç ama bu yalnızlıkdan bunalmaya başladım ibadetlerimi yerine getiriyorum ama bakıyorum bir çok insan mutlu sevdiği yanında eşi yanında arkadaşlarım akrabalarım nişanlı evli düğünleri oluyor ama ben yalnızım sanki robot gibi yaşıyorum hayatta

 2. @hmet
  Üye

  Yorum: YalnıZlık İmtihan mıdır Evlenememek gibi


  Reklam


  Sabreden muradına erer derler. Kısmetin önüne çıkınca hiç kimse itiraz edemeyecek ve evleneceksin. Bunların hepsi imtihan elbet

 3. anıl duck
  Üye
  kardeşim evlilik ateşden gömlek giymeye benzer giyeni yakarda sogukda sıcak da tutar.bazen o ateşden gömlek alevi çok yanar canın acır alevi söner üşürsün.
  madem sen evlenmek istiyordun senin ailenin kararını senin etkliemesin çünkü evlenince ailen sana karışacak ve evlendğin kişi ile sorunlar ve kavgalar yaşıyackasın.birde evlendiğin kadın ailesine çok düşkünse sen kadın ile değil ailesi ile evlilik yapacak senin kararların hiçe sayılcak ve keşke neden evlendim diyeceksin. günümüzde evlilikler mantık evliliği oluyor bütün aşk sevgi paylaşım vb gerdek sonrası bitiyor.hased ve gizli intikam planları başlıyor.sen hayırlısı iste rabbim bilen-gören-duyandır.işini rabbime havele et...allaha cc emanet olun..

+ Yorum Gönder
evlenememek imtihan mı