+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Allah'ın verdiği emanete hıyanet ettim Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 1
  Pelin
  Seyirci Üye
  Reklam

  Allah'ın verdiği emanete hıyanet ettim

  Reklam

  Allah'ın verdiği emanete hıyanet ettim Mumsema Selamun aleyküm. Ben 13 yaşımdayım ve hayatımdan bıktım yaklaşık 3-4 ay önce Yüce ALLAH ın verdiği emanet vücuda ihanet ettim yani bileğimi jilet ve cam ile kesikler attım çok pişmanım Allaha dua etmeye başladım tevbe ettim Allah tevbemi kabul edermi yani ahirette İnşAllah bu yüzden azap görmem diyorum ve birde "Allahım ben senin verdiğin emanete hıyanet ettim senin bana verdiğin vücudu kestim sen beni bağışla Allahım kolumdaki bu jilet ve cam izlerini geçir yarabbim şüphesizki senden başka bunu kimse yapamaz" diye dua ediyoeum acaba Allah duami kabul eder ve bu jilet ve cam izlerini gecirirmi şimdiden Allah razı olsun

 2. 2
  imam
  Üye

  Yorum: Allah'ın verdiği emanete hıyanet ettim


  Reklam


  Allah duanı kabul eder ve senin günahını siler ama jilet izi gitmez bunun sakıncası da yok her gördüğünde günahını hatırlayıp istiğfar edersin.

 3. 3
  rana
  Aciz Kul
  Ve aleykumusselam
  ayrica güzel kardesim daha 13 yasinda kücücük bir genc cocuksun,
  hayattan bikmakta neymis..
  dünya zaten bitecek birsey, seytana uyma birdaha
  kendine hedefler belirle, hedeflere ulasmak icin calis, bos oturma sakin.. Allah ile mesgul ol.. Kendine cevrenizdeki camicemaatindan dostluk kur..

+ Yorum Gönder