Konusunu Oylayın.: Benim Bilerek Etmediğim Gaz sorunu ?

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi
Benim Bilerek Etmediğim Gaz sorunu ?
 1. 18.Ağustos.2016, 21:22
  1
  Clacherous
  Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 08.Ağustos.2016
  Üye No: 109399
  Mesaj Sayısı: 11
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 1

  Benim Bilerek Etmediğim Gaz sorunu ?


  Benim Bilerek Etmediğim Gaz sorunu ? Mumsema Hocam Artık Kafayı yicem 16 yaşındayım ve gaz sorunundan kafayı yicem.hocam makattan gelmediğini yüksek ihtimal düşünüyorum ama afedersiniz popomun içinden kıpırdamalar oluyor sonra oturunca direk dışarıya veya içinde patlama oluyor ben bunun istem dışı olduğu için gaz olmadığına karar verdim ve bazı zamanlarda namazımı kıldım bazısında abdest aldım gerçekden bu gaz ise abdestsiz namaz kılmak dinden cıkarıyor ama ne yapıcağımı bılmıyorum lutfen yardım edermısınız dışarı patlama oluyor(kesin oluyor) ama ses veya koku hele hiç yok ama ne bileyim BİR ara vermişti bu olay bugün yine olunca yeter dedim.


 2. 18.Ağustos.2016, 21:22
  1
  Clacherous - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye  Hocam Artık Kafayı yicem 16 yaşındayım ve gaz sorunundan kafayı yicem.hocam makattan gelmediğini yüksek ihtimal düşünüyorum ama afedersiniz popomun içinden kıpırdamalar oluyor sonra oturunca direk dışarıya veya içinde patlama oluyor ben bunun istem dışı olduğu için gaz olmadığına karar verdim ve bazı zamanlarda namazımı kıldım bazısında abdest aldım gerçekden bu gaz ise abdestsiz namaz kılmak dinden cıkarıyor ama ne yapıcağımı bılmıyorum lutfen yardım edermısınız dışarı patlama oluyor(kesin oluyor) ama ses veya koku hele hiç yok ama ne bileyim BİR ara vermişti bu olay bugün yine olunca yeter dedim.

 3. 19.Ağustos.2016, 07:23
  2
  #UguR
  Özel Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 21.Eylül.2015
  Üye No: 106942
  Mesaj Sayısı: 1,078
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 11

  Yorum: Benim Bilerek Etmediğim Gaz sorunu ?
  Ses ve koku varsa bu gaz olabilir. Ses ve kokusuz gaz gelebilir mi onu malesef bilmiyorum. Fakat bu gaz sorununun en iyi çözümü büyük tuvaletinizi iyi yapmanızdır.


 4. 19.Ağustos.2016, 07:23
  2
  Özel Üye  Ses ve koku varsa bu gaz olabilir. Ses ve kokusuz gaz gelebilir mi onu malesef bilmiyorum. Fakat bu gaz sorununun en iyi çözümü büyük tuvaletinizi iyi yapmanızdır.
+ Yorum Gönder