+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Günümüzdeki Tesettür çılgınlığı yaşayan bayanların durumu nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 1
  Birderdimvar
  Üye
  Reklam

  Günümüzdeki Tesettür çılgınlığı yaşayan bayanların durumu nedir?

  Reklam

  Günümüzdeki Tesettür çılgınlığı yaşayan bayanların durumu nedir? Mumsema Ya ben bayanlara yüklendigimden değilde merak ediyorum mesela facebook insagram gibi sayfalarda tesettürlü olupta binlerce erkeğin takibinde olan genç kızlar olsun ya da ne bileyim tesettürlü olduğu halde sevgilisini koluna takıp dışarı gezen ve daha bir çok şey bu tarz kızların sonu nereye varacak bilmiyorum orası ayrı ama bunların akıbeti ne olacak ahirette ve dünya da mesela ben cami ye giderken bi baktım sırt çantalı pantalon giyen bir genç kız kadınların olduğu tarafa girdi namaz için şaştım kaldım
  yani ne açıklar var dindar olan ne kapalılar var dinden haberi olmayan :/

 2. 2
  rana
  Aciz Kul

  Yorum: Günümüzdeki Tesettür çılgınlığı yaşayan bayanların durumu nedir?


  Reklam


  kardesim herkes neyin nasil oldugunu cok iyi biliyor, tesettürün ölcüsünü vs.
  herkes Allahin huzurunda kendi hesap verecek..
  evet Tesettür cok önemli bir konu, bir toplumu etkileyen bir durum, bir nesli etkiliyen bir mesele, ama bizlerin görevi bir yanlisi olan kardesleri uyarmak, hatirlamak, bunlari yapamiyorsak da onlar icin dua etmeli.. asla kinamamali, dua etmeli.. hem onlar icin hem kendin icin..
  cünkü sunuda hic unutmamali, kimse dört dörtlü degil, herkesin zayif noktasi farkli,
  kimide malesef nefsine yenik düsüp cok büyük günahlar yasayabiliyor.. zina, kumar, tesettür..günümüzün hastaliklari cok..
  önemli olan hangi hata olursa olsun, hangi günah olursa olsun, hangi haram olursa olsun en kisa yoldan zarardan dönmek..

  günah yapmaktan ve günaha vesile olmaktan Allaha siginalim..
  Allah affetsin hepimizi


 3. 3
  combatant
  Üye
  Böyle kızları gördüğünüz an kaçın. Evlenmeyi filan düşündüyseniz yandınız. Millete gösteriş yapacam diye paranızı sonuna kadar kurutur. Instagram'da kekolar beğenip takip etsin diye kırk takla atarlar. Sorsan kapalıyım, çok iyi müslümanım derler. Büyük ihtimalle yine bir kekoyla flört hayatı yaşamışlardır. Çünkü diğer kızlardan eksik kalmamalı dimi ama Kısaca en uyuz olduğum kız tipi. Beyinleri sadece instagram, facebook için, hayalleri ise zengin koca bulmak için çalışır. Böyle kız çooooook tanıyorum. Bir tık ötesi ise periscope ve snapchat kullananlar

+ Yorum Gönder