+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Annem Kaynanasına Hakkını Helal Etmiyor Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. MümineHanım
  Üye
  Reklam

  Annem Kaynanasına Hakkını Helal Etmiyor

  Reklam

  Annem Kaynanasına Hakkını Helal Etmiyor Mumsema Esselamünaleyküm kardeşlerim. Size bir sorum olacaktı cevaplarsanız inşaAllah. Benim annem görücü usülüyle evlenmiş, ilk evlendiklerinde babam işsiz olduğundan kaynanasıyla birlikte kalmışlar. (annem işsiz olduğu için istemiyormuş aslında ama ona sormamışlar hiç, daha sonra zaten kaynanası ona da laf söylemiş ancak yatıyorsunuz yiyorsunuz vs) İşte kaynanasıyla kalırken anneme çok eziyet çektirmiş, hiçbişey almıyorlarmış, bağırıyorlarmış, annem ne etse yaranamıyormuş onlara. . Ben o zamanlar yoktum fakat ablam abime de çok kötü davranıyormuş, zaten onun çocuklarını hiç sevmediğini de dile getirmiş bunu annem duymuş çok zoruna gitmiş.. annemi savunan evde hiçkimse yokmuş, bi ekmeği bile çok görürlermiş anneme, evden ayrılırken hiçbişey vermemişler çok zorluk çekmiş annem, burda anlatamadığım aslında o kadar çok şey varki ama her şeyi yazamıyorum burada maalesef. . Ben onu hiç görmedim, ama annem bana anlattı bunları görmeden nefret ediyorum ondan ve babaannem demek istemiyorum ben ona.. babam o zaman hep ailesini haklı görüyormuş ama onlar öldükten sonra anneme değer vermeye başlamış o da şuan vicdan azabı çekiyor..
  Şimdi diyor ki ben onlara hakkımı helal etmiyorum, öbür dünyada iki elim yakalarında olacak. Anneme bunları yaptılar, hakkını helal etmiyor, hakkını helal etmediği için yine günah mıdır? yoksa annem haklı mıdır?

 2. NuN
  Üye

  Yorum: Annem Kaynanasına Hakkını Helal Etmiyor


  Reklam


  Kardeş sen olanları görmeden bir karara varman yanlış.
  Allah olayları sana yaşatmadı bari diline sahip ol günaha girme.. Annen elbette ahirette hakkını alacak sabırlı ol

+ Yorum Gönder