+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Akrabalarım beni dışladılar.Akrabalık bağını kopardıkları için günah kimedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. burcealtug
  Kıdemli Üye
  Reklam

  Akrabalarım beni dışladılar.Akrabalık bağını kopardıkları için günah kimedir?

  Reklam

  Akrabalarım beni dışladılar.Akrabalık bağını kopardıkları için günah kimedir? Mumsema Akrabalarim anne tarafimdakiler teyzelerim ve cocuklari cok sukur Allahin yolundan gitmeye calistigim icin onlar gibi bir hayat yasamadigim icin beni dısladılar.Gerek sosyal paylasim aglarindan ve gerekse gercek hayatta benimle iliskilerini bitirmis durumdalar.Eskiden seyrek gorussekte artik hicbirsekilde gorusmuyoruz.Cunku hem siyasi dusunce anlaminda hem de inanis acisindan tamamen zitiz.Beni incitense bana saygi duymamalari.Ayet hadis paylastigim icin gerici oluyorum.Onlar icki resimleri paylasiyor ilerici oluyorlar.Bu insanlar malesef akrabam.Ve bunlarin beni bu sekilde inciterek gormezden gelmeleri Allah katinda akrabalik baglari acisindan kime gunahtir? Benim sorumlulugum var mi? Yoksa bende yoluma gidip umursamayim mi?

 2. osmanlıtorunu
  Seyirci Üye

  Yorum: Akrabalarım beni dışladılar.Akrabalık bağını kopardıkları için günah kimedir?


  Reklam


  Bize zararı olacak insanlardan uzak durmamız gerek. Sen doğru yoldasın bırak dışlasınlar onlar bu dünyanın eğlencesine düşmüş anlaşılan. Böyle yaparak onlar günaha girer sen onları dışlamadığın sürece günaha girmezsin.Öyle kişiler kendileri gibi olanları arkadaş edinirler çünkü sen onların gittiği yoldan gitmiyorsun gitseydik belkide can ciğer olacaktınız. Allahın yolundan ayrılma herkesler seni bıraksada sadece ama sadece Allah(c.c) yüce Rabbim seni bırakmaz. Allah ibadetlerinizi kabul etsin inşAllah.

 3. yasinist
  Üye
  en yakinlarindan imtihan ediliyorsun senden uzak olmalarini aldirma incinmissin fakat peygamberlerimiz amcalarindan kardeslerinden cemaatinden ihanet edildi farzet yusuf as kardesleri yaptiklarina ragmen bagisladi peygamberimiz amcasi tarafindan musa as takipcilerinden isa as cemaatinden zekeriya as meryem daha neler var osmanli turk beyleri vs hep bir dislama ihanet nankorluklere esleri ve cocuklarindan vs bence daha imtihanin basindasin aldatan esler hirsiz uyusturucu cocuklar serseri evlatlar vs kitap olur devam etsem sende incilmeyle beraber imanin artmasini sagliyorsun allah yolunu acik etsin

+ Yorum Gönder
akrabalar bizi dışlıyor