+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Yanlışlıkla Oyunda Nicki Tanrı Olan Oyuncuya Küfür Ettim Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. EU9
  Üye
  Reklam

  Yanlışlıkla Oyunda Nicki Tanrı Olan Oyuncuya Küfür Ettim

  Reklam

  Yanlışlıkla Oyunda Nicki Tanrı Olan Oyuncuya Küfür Ettim Mumsema Merhabalar biraz önce oyun oynuyordum, oyundaki bir odaya girdiğimde ''God Of Thunder'' adlı bir oyuncu girdiğim an hemen çıktı. Sonra sinirlenip kendim bir oda açtım orayada girdi ve hemen çıktı. Ben buna çok sinirlenip aniden seslice ona küfür ettim tam küfür ettim god of ta kaldım sonra god un ingilizce tanrı anlamına geldiğini hatırladım ve Allaha hemen tövbe ettim. Yemin ederim Allaha küfür etmek falan istemiyordum sadece o sinirle oyundaki o adlı oyuncuya küfür edecektim. Sizce çok günaha girmiş miyimdir ? Birazdan gusül alıp yeniden tövbe edeceğim tövbe ederken Allaha bir daha yanlışlıklada olsa sana küfür etmeyeceğim diye söz veriyorum. Dua etmem gerekir mi ? Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

 2. Şem'a
  YÖNETİCİ

  Yorum: Yanlışlıkla Oyunda Nicki Tanrı Olan Oyuncuya Küfür Ettim


  Reklam


  Oyundaki sahte tanrıları Allah ile karıştırmayalım. Sen oyundakine küfrettin bu dinden çıkarmaz hatta sahte tanrılara lanet etmek sevaptır (ama küfür değil)

 3. EU9
  Üye
  Hocam cevap verdiğiniz için çok saolun ama oyundaki sahte tanrıya küfür ederken god of dedim sonra aniden tanrı anlamında olduğunu hatırlayıp devam etmedim. Bu günah oluyor mu şimdi ? Oyundaki o nickli kullanıcıya etmeyi amaçlıyordum başka birşeye değil.

 4. ertan
  Üye
  bence sen o adama küfretmek istemişsin zaten küfür de günah da bence günahı yoktur ama içim rahat değil diyosan kelime i şehadet getir bir de tövbe et ben olsam öyle yapardım

+ Yorum Gönder