+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Sevdiğim kişi öldü cennette evlenebilir miyim Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Kayakaya42
  Seyirci Üye
  Reklam

  Sevdiğim kişi öldü cennette evlenebilir miyim

  Reklam

  Sevdiğim kişi öldü cennette evlenebilir miyim Mumsema Selamünaleyküm. Yakınlarda evleneceğim bayan vefat etti. Birbirimizi seviyorduk. Niyetimiz evlilikti. Kendisi bekar vefat etti. Allâh teâlâ cennetine layık görürse bizi, orda evlenmemiz mümkün mü. Ben bu dünyada başkasıyla evlenirsem, vefat eden arkadaşımla öteki dünyada evliliğimiz mümkün mü. Allâh razı olsun şimdiden

 2. NurIsik
  Devamlı Üye

  Yorum: Sevdiğim kişi öldü cennette evlenebilir miyim


  Reklam


  Selamun aleykum kardesim. Basin sagolsun. Asik oldugun kiz birisiyle evli olmadigi icin, insallah Cennette seninle evlendirilir. Cenette hic kimseye aci ve hüzün yoktur. Orasi sirf mutluluk yeri. Allah (c.c.) insallah bu acini sana unutturacak baska bir kadinla evlendirir. Bakarsin bütün acilarini unutturur ve huzur verir. Bu dünyada zaten eline ne gecse, hepsi bir gün elinden cikacak. Er veya gec. Sevdiginin öldügüne üzülme, zaten nasip degilmis, yani ne yapsan evlenemiyecektiniz. Kaderi ilahi.

 3. Misafir
  Rabbim bu dünyada nasip etmedi inşallah cennetinde kavuşturur. Teşekkür ederim cevabınız için. Ben kayakaya42.

+ Yorum Gönder