+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Gusülde bir yeri yıkadımmı yıkamadımmı diye düşünüyorum Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Maro57
  (Cezalı)
  Reklam

  Gusülde bir yeri yıkadımmı yıkamadımmı diye düşünüyorum

  Reklam

  Gusülde bir yeri yıkadımmı yıkamadımmı diye düşünüyorum Mumsema Sa kardeşlerim ben gusulden sonra 1gün oldu ve aklıma takıldı acaba bi yeri yıkadımı yıkamadımı diyom vesvese diyosunuzya ya peki gerçekten bi yerimi unutuysam ?

  Kardeşler hocam bilen yokmu lütfen yardım edin ya gerçekten unutuysam napıcam her gusulde takılıyo aklıma of ya

  Allah rızası için yönetici sen biliyosundur hocam biliyosan söylermisin sonra beni engelleyin yeterki şunun cevabını söyleyin

 2. Mormor57
  (Cezalı)

  Gusül ile ilgili soru


  Reklam


  Sa kardeşler ben gusülden 1 gün sonra aklıma takıldı bi yerimi yıkadımı yıkamadımı ora nere aklımada gelmiyom sizce tekrarlamam gerekirmi yani yanlış alsamda aklıma gelmese allah yinede kabul edermi ?

 3. HerDaimŞükret
  (Cezalı)
  kardeş bilerek yaparsan kabul olmaz yeter ki umursamazlık yapma mesela

 4. Mormor57
  (Cezalı)
  Yani kardeşim yanlış alsam bile yani ben her yerimi yıkadım diye biliyorum ama unutmuşta olabilirim eğer unutuysam allah yinede kabul edermi ??

 5. HerDaimŞükret
  (Cezalı)
  kardeş unuttuysan sıkıntı yok benim dediğim sen gusul alırken umursamamzlık yapma

 6. Mormor57
  (Cezalı)
  Ben Onu demiiyom diyelim unutum allah kabul edermi o ihtimal varmı ?

 7. HerDaimŞükret
  (Cezalı)
  kardeş bak şimdi eğer unuttuysan sıkıntı yok yeterki gusul alırken dikkatli al yeter mesela atacam şeyleri oku sen

 8. Mormor57
  (Cezalı)
  2 Ci işime yaradı oh be ben çok dikatli almaya çalışmıştım yani kuru yerde kalmamıştırda yinede saol kardeşim

 9. HerDaimŞükret
  (Cezalı)
  tamam ben sana dedimde sen şey zannettin dimi tam öğreneyim dedin dimi kardeşim ben de çok aramaştım öyle buldum sonunda sanada lazım olduysa ve yardımcı olduysa ne mutlu ban kardeş SELAMETLE

 10. Misafir
  Vesvese , yikayip yikamadigindan emin degilsen yikadim diye cik gusulden , Aklinda zerre kadar suphe olmasin , Mesela agzina 3 degilde 2 defa su verdigini dusunuyorsun , Hic dusunmeden 3 defa verdim diyip gececeksin , Suphe oldumu yaptim diyeceksin ve gececeksin , ama suphe icindeysen bir daha yikama yaptim de ve gec , Zan galip gelir , Guslun kabul olur yanliz cikarken aklinda guslunde zerre kadar suphe olmasin ben yaptim ve gusul abdestim tamamlanmistir de yani sakin supheye kapilma .

+ Yorum Gönder