+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Namaz dualarının sırasını karıştırma Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. HerDaimŞükret
  (Cezalı)
  Reklam

  Namaz dualarının sırasını karıştırma

  Reklam
 2. Şem'a
  YÖNETİCİ

  Cevap: Namaz dualarının sırasını karıştırma


  Reklam


  Namazda dilediğiniz zammı sureyi okuyun namaz bozulmaz. Yani fatiha suresinden sonra Kurandan hangi sureyi okusanız olur, sıralamaya uymak sadece sevap kazandırır.

 3. HerDaimŞükret
  (Cezalı)
  kardeş Dua sırası derken şey yani demek istedim oturunca Dua kalkınca Dua varya onları YANİ SALLİ BARİKLER ONLAR GİBİ MESELA ETTEHİYATÜ mesela önce salli barik ben okudum ettehiyatü kalkınca salli barik ben okuduk fatiha gibi

 4. Selam2
  Üye
  Herşeyin adı dua değil. Hepsinin ayrı ayrı isimleri var. Belliki namazda yenisin namaz kılmayı internetten kendi kendine öğrensende eksik öğrenirsin. Sana namazı öğretecek bir hoca bir cemaat veya kişi bul.

 5. HerDaimŞükret
  (Cezalı)
  kardeş tek sıkıntı o zaten dua sıraları hatta kitap var öyle namaz hocasıd diye sen nasıl öğrendin anlatırmısın kısaca

 6. Selam2
  Üye
  Biz camiye senelerce gidip okuduk ders aldık öğrendik. Arkadaşlar arasında haftalık toplantılar düzenledik okuduk öğrendik. Ders almak şart. Sonra gerekiyorsa namaz hocaları gibi kitaplardan destek alınabilir.

 7. HerDaimŞükret
  (Cezalı)
  bende ondan var kardeş camide namaz kılarken hoca seslimi okuyo duaları yada eğilirken denilen kelimeyi hoca diyo dimi ben sadece sıralarını karıştırıyorum bide şey her yatıp kalkmada aynı sureyi okusak olurmu

+ Yorum Gönder