Konusunu Oylayın.: Hileyle itemini ve levelini kastığımız oyun hesabının korsan yazılımla video çekerken para kazanmak

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi
Hileyle itemini ve levelini kastığımız oyun hesabının korsan yazılımla video çekerken para kazanmak
 1. 01.Temmuz.2016, 00:00
  1
  isimsizbiri
  Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 31.Mayıs.2016
  Üye No: 108642
  Mesaj Sayısı: 10
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 1

  Hileyle itemini ve levelini kastığımız oyun hesabının korsan yazılımla video çekerken para kazanmak


  Hileyle itemini ve levelini kastığımız oyun hesabının korsan yazılımla video çekerken para kazanmak Mumsema Programın isimi Fraps ve vidoe kaydetme programı sahipleri bunu parayla satıyor ve param yetmediği için alamıyorum ve internette yükleyecem kaçak yollarla yani korsan fakat param yetmediği için. Sony Vegas Pro isimli video düzenleme programınıda param yetmediği için alamıyorum ve bu programlarla video çekip YouTube'den para kazanıcam internetten kaçak yollarla korsan yükleyeceğim, fakat parasını veren programı alabiliyor yani. Fakat videosunu çekeceğim oyunda Metin2 isimli oyun ve ben bu oyun online yani çok oyunculu oyun ben bu oyunda otomatik item kasma hilesi ile oyundaki canavarları keserek düşen eşyaları oyunculara satarak para kastım ve yani sonuçta o parayı hileyle kastım ve bu hileyle kastığım itemleri ve hesabı korsan yazılımlarla videosunu çekerek YouTube'a koyacam ve para kazanıcam.

  Caizmidir, günaha girermiyim lütfen alıntı yaparak cevaplamayınız anlayabileceğim şekilde cevaplarsanız sevinirim iyi günler mübarek abilerim ablalarım.


 2. 01.Temmuz.2016, 00:00
  1  Programın isimi Fraps ve vidoe kaydetme programı sahipleri bunu parayla satıyor ve param yetmediği için alamıyorum ve internette yükleyecem kaçak yollarla yani korsan fakat param yetmediği için. Sony Vegas Pro isimli video düzenleme programınıda param yetmediği için alamıyorum ve bu programlarla video çekip YouTube'den para kazanıcam internetten kaçak yollarla korsan yükleyeceğim, fakat parasını veren programı alabiliyor yani. Fakat videosunu çekeceğim oyunda Metin2 isimli oyun ve ben bu oyun online yani çok oyunculu oyun ben bu oyunda otomatik item kasma hilesi ile oyundaki canavarları keserek düşen eşyaları oyunculara satarak para kastım ve yani sonuçta o parayı hileyle kastım ve bu hileyle kastığım itemleri ve hesabı korsan yazılımlarla videosunu çekerek YouTube'a koyacam ve para kazanıcam.

  Caizmidir, günaha girermiyim lütfen alıntı yaparak cevaplamayınız anlayabileceğim şekilde cevaplarsanız sevinirim iyi günler mübarek abilerim ablalarım.

 3. 17.Ekim.2016, 16:02
  2
  Şem'a
  YÖNETİCİ

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 10.Mayıs.2007
  Üye No: 677
  Mesaj Sayısı: 2,914
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 31
  Bulunduğu yer: dünya

  Yorum: Hileyle itemini ve levelini kastığımız oyun hesabının korsan yazılımla video çekerken para kazanmak
  Dinimizde hile yapmak caiz değildir. Oyun bile olsa hile yapılmamalıdır.
  Korsan program kullanmanızı da tavsiye etmiyoruz. 4. 17.Ekim.2016, 16:02
  2
  YÖNETİCİ  Dinimizde hile yapmak caiz değildir. Oyun bile olsa hile yapılmamalıdır.
  Korsan program kullanmanızı da tavsiye etmiyoruz.

+ Yorum Gönder