Konusunu Oylayın.: Dinin evli çiftlere hukmü

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi
Dinin evli çiftlere hukmü
 1. 29.Haziran.2016, 17:29
  1
  Feramus53
  Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 10.Haziran.2016
  Üye No: 108769
  Mesaj Sayısı: 19
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 1

  Dinin evli çiftlere hukmü


  Dinin evli çiftlere hukmü Mumsema Bir akrabam evli bayan ancak kocasıyla arasında bir karı koca birlikteliği yok.bir çocukları var.cocuklarının hatırına evli duruyorlar.kadın artık kocasının kendisine dokunmasını istemediğini dokunduğunda çok kötü olduğunu söylüyor.yanlıs anlaşılmasın kendisi namusu ile yasıyor başka biri yok.cocuğu üzülmesin ve tutunacak bir şeyi olmadığı için boşanmakta istemiyor.eside bu durumu kabullenmesede bir erkek olarak oda kadınla aynı düşüncede.kadın bu durumun bu hale gelmesinde esini suçluyor.esi evlenirken bir çok vaatte bulunmuş ve hiç biri olmadığı gibi kadın çok psikolojikte baskı görmüş.şimdi kadının kocasına karşı bu ruh halinde olması kadınlık görevini yerine getirememesi onu gunaha sokar mı.dinen hükmü nedir.


 2. 29.Haziran.2016, 17:29
  1
  Feramus53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye  Bir akrabam evli bayan ancak kocasıyla arasında bir karı koca birlikteliği yok.bir çocukları var.cocuklarının hatırına evli duruyorlar.kadın artık kocasının kendisine dokunmasını istemediğini dokunduğunda çok kötü olduğunu söylüyor.yanlıs anlaşılmasın kendisi namusu ile yasıyor başka biri yok.cocuğu üzülmesin ve tutunacak bir şeyi olmadığı için boşanmakta istemiyor.eside bu durumu kabullenmesede bir erkek olarak oda kadınla aynı düşüncede.kadın bu durumun bu hale gelmesinde esini suçluyor.esi evlenirken bir çok vaatte bulunmuş ve hiç biri olmadığı gibi kadın çok psikolojikte baskı görmüş.şimdi kadının kocasına karşı bu ruh halinde olması kadınlık görevini yerine getirememesi onu gunaha sokar mı.dinen hükmü nedir.

 3. 30.Haziran.2016, 22:22
  2
  mum
  Administrator

  Profili:
  mum
  Üyelik Tarihi: 20.Ocak.2007
  Üye No: 2
  Mesaj Sayısı: 8,330
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 10

  Cevap: Dinin evli çiftlere hukmü
  Kadın nikah altında olduğu sürece kocasına itaat etmesi farzdır. Her ailede bu gibi sorunlar yaşanır bu normal ama bu sorunu büyütüp boşanacak duruma getirmek akıllı bir iş değildir.
  Yarın kadir gecesi, bu mubarek geceyi fırsat bilip geçmişi çöpe atsınlar ve tevbe etsinler


 4. 30.Haziran.2016, 22:22
  2
  mum
  Administrator  Kadın nikah altında olduğu sürece kocasına itaat etmesi farzdır. Her ailede bu gibi sorunlar yaşanır bu normal ama bu sorunu büyütüp boşanacak duruma getirmek akıllı bir iş değildir.
  Yarın kadir gecesi, bu mubarek geceyi fırsat bilip geçmişi çöpe atsınlar ve tevbe etsinler
+ Yorum Gönder