+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Allah(c.c) benim karşıma kul hakkı ile gelmemi diyor hangi ayet hangi hadis de var bu ?(Açıklamaya bakın) Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. dertli34
  Üye
  Reklam

  Allah(c.c) benim karşıma kul hakkı ile gelmemi diyor hangi ayet hangi hadis de var bu ?(Açıklamaya bakın)

  Reklam

  Allah(c.c) benim karşıma kul hakkı ile gelmemi diyor hangi ayet hangi hadis de var bu ?(Açıklamaya bakın) Mumsema Büyük abilerle sohbet ortamında bir hikaye anlattım namaz kılan bir genç evli biri ile zina yapmış dedim ordakiler bana tamam herşey bitti falan dediler daha hikayeye başlar başlamaz neyle gelirsen gel kul hakkı ile gelme demiş Allah teala iyide ben bunu hiçbir yerde görmedim herkesin ağzında bu söz var
  dedim ki yanlış düşünüyorsunuz hemen yok sen saçmalıyorsun olmaz öyle şey falan filan bu işin doğrusu nedir arkadaşlar ben sadece hikaye anlatmak istemiştim hemen aslan kesildiler :/

 2. Ahmet28
  Üye

  Cevap: Allah(c.c) benim karşıma kul hakkı ile gelmemi diyor hangi ayet hangi hadis de var bu ?(Açıklamaya bakın)


  Reklam


  Böyle bir ayet veya böyle bir rivayet yok. Ama kul hakkı ancak hakkı yenen kulun razı olması ile çözülebilir. Bunu anlatmış olabilirler.

 3. dertli34
  Üye
  Tmm da daha hikayeye başlar başlamaz bunu demeleri mantıklı mı sizce

 4. Misafir
  Kardeş böyle bi hadis olup olmadığını site adminlerine sor. Üyelerin verdiği cevapları umursama. Hafız değiliz hadisçi değiliz. O yüzden bilmiyoruz böyle bi ayetin olup olmadığını. Bidaha söylüyorum, ÜYELERİN VERDİĞİ CEVAPLARI DEĞİL, YÖNETİCİLERİN VERDİĞİ CEVAPLARI UMURSAYIN!.

  Allah herkesden razı olsun

+ Yorum Gönder