Konusunu Oylayın.: Üzerinde Kul Hakkı olan yaptığı sevap işleri o insana bağışlamıyorsa bu böyle ömür boyu mu devam edecek?

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi
Üzerinde Kul Hakkı olan yaptığı sevap işleri o insana bağışlamıyorsa bu böyle ömür boyu mu devam edecek?
 1. 25.Haziran.2016, 12:36
  1
  dertli34
  Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 15.Haziran.2016
  Üye No: 108836
  Mesaj Sayısı: 10
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 1

  Üzerinde Kul Hakkı olan yaptığı sevap işleri o insana bağışlamıyorsa bu böyle ömür boyu mu devam edecek?


  Üzerinde Kul Hakkı olan yaptığı sevap işleri o insana bağışlamıyorsa bu böyle ömür boyu mu devam edecek? Mumsema İnsan birinin hakkına girmiş ise söylerse de Fitne olacağı için diyemiyorsa verdiği sadakaları ve onun adına istifar ediyorsa bu böyle ömür boyu mu devam edecek istiğfar dan ziyade verilen sadakalar ve yapılan hayırlar o insan için ömür boyu mu yapılır bu maddi bir hak değilde manevi bir hak olarak cevap verin teşekkür ederim


 2. 25.Haziran.2016, 12:36
  1
  dertli34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye  İnsan birinin hakkına girmiş ise söylerse de Fitne olacağı için diyemiyorsa verdiği sadakaları ve onun adına istifar ediyorsa bu böyle ömür boyu mu devam edecek istiğfar dan ziyade verilen sadakalar ve yapılan hayırlar o insan için ömür boyu mu yapılır bu maddi bir hak değilde manevi bir hak olarak cevap verin teşekkür ederim

 3. 25.Haziran.2016, 19:12
  2
  Misafir

  Cevap: Üzerinde Kul Hakkı olan yaptığı sevap işleri o insana bağışlamıyorsa bu böyle ömür boyu mu devam edecek?
  Kulun hakki sende duruyor o ayri. Senin yaptigin ibadette duruyor o ayri. Borcunu odersin kimbilir eline bir gun bir firsat gecer.benim ustumde kul hakki var ibadetim tovbem kabul olmuyor demek olmaz.


 4. 25.Haziran.2016, 19:12
  2
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  Kulun hakki sende duruyor o ayri. Senin yaptigin ibadette duruyor o ayri. Borcunu odersin kimbilir eline bir gun bir firsat gecer.benim ustumde kul hakki var ibadetim tovbem kabul olmuyor demek olmaz.
+ Yorum Gönder