+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Zakir Naik Hakkında Görüşünüz Nedir ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. mehmet0721
  Üye
  Reklam

  Zakir Naik Hakkında Görüşünüz Nedir ?

  Reklam

  Zakir Naik Hakkında Görüşünüz Nedir ? Mumsema Selamun aleyküm kardeşim.Zakir Naik ehlisünnet olmadıgını ve vehhabi görüşünde oldugunu duydum.Zakir Naik hakkında görüşünüz nedir ..?

 2. Ebu Ducane
  Üye

  Cevap: Zakir Naik Hakkında Görüşünüz Nedir ?


  Reklam


  Zakir Naik vefat eden amel sahibi hayırlı alimlerden biridir.

  Onun hakkında konuşanlar Allahtan korksunlar ve kendilerine baksınlar. O öyle bir alimdi ki tüm hıristiyanları cevaplarıyla alt etti

 3. TAHARETTİN
  Üye
  Zakir Naik ölmedi hayatta.Laf ebesi sevimli bi üstad."Zaten Kuranda yazıyor" profesörü.İşine yarıyacak şeyleri Tevrattan Zeburdan İncilden iyice bellemiş Kurana da son derece hakim bir zat muhterem.

 4. mehmet0721
  Üye
  peygamberiminiz dogum gununu kutlamak haramdır diyor

  buna nedemeli..

 5. Misafir
  Ben de Dr. Zakir Naik'i takip ediyorum. Kendisi mükemmel bir hafıza ve münazara tekniğine sahip. Önüne geleni tabiri caiz ise, toz ediyor. Ancak muhataplarına, Kur'an dan ve ilmi delillerle cevaplar veriyor. çok nazik ve asla muhatabını incitmeyen bir üslubu var. Ve Ben bir videosunda, Sünni olduğunu söylediğini duydum ve gördüm. Gayri Müslimlerle nasıl münazara yapılacağını iyi biliyor. Kendisi müthiş bir tebliğci. Allah onun yardımcısı olsun. Ben onun ehli sünnet bir alim olduğununa inanıyorum.

+ Yorum Gönder