+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Sarı akıntıyla ilgili(erkeğim)cevabını bulamadığım için tekrar açtım nolur silmeyinnnn.... Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. time44
  Üye
  Reklam

  Sarı akıntıyla ilgili(erkeğim)cevabını bulamadığım için tekrar açtım nolur silmeyinnnn....

  Reklam

  Sarı akıntıyla ilgili(erkeğim)cevabını bulamadığım için tekrar açtım nolur silmeyinnnn.... Mumsema masturmasyon yaptım diyelim dün idrarımı falan yaptım işte sabah kalktığımda yine akıntı geldi bende sarı bir akıntıydı hemdee....sapsarı böle kokuyorduuu....genelde camı açarım üşüttüğüm için midir internette araştırdım cevabını bulamadım(erkeğim) tekrar gusül abdesti almam gerekir mi?

  şöyle söylemek istiyorum

  bunuda lütfen okuyunn ben normalde yazın bile camları kapatırım çok terlerim o 40 50 derecelik sıcaklarda bile kapatırım benn hep böleyim...
  Kendi kndime dedim ki artık camlar açılacak çoraplar çıkarılacak öle yatılacak dedim ve genelde camı açarım veya sadece çorabımı çıkarıp yatarımm.acaba vücudum buna alışkın olmadığı için mi sapsarı akıntı ve beyaz akıntı oluyor her sabah.. Beyaz akıntı azcık oluyor masturmasyon yaptığım günden sonraki sabah az az oluyor..... Beyaz akıntı ama sapsarı akıntı da hep oluyor bende....sizce bu akıntılar meni midir yoksa bir tür hastalık mı ?

 2. Ebu Ducane
  Üye

  Cevap: Sarı akıntıyla ilgili(erkeğim)cevabını bulamadığım için tekrar açtım nolur silmeyinnnn....


  Reklam


  gelen sarı akıntı meni değildir belki mezidir bu gusül gerektirmez.

+ Yorum Gönder