+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Evrim Teorisi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. birdost34
  Üye
  Reklam

  Evrim Teorisi?

  Reklam
 2. Kloroplast
  Üye

  Cevap: Evrim Teorisi?


  Reklam


  Kardeşim evrim teorisi bir Ceylan'dan uçmasını ve bir ağacın dalına konmasını beklemektir :- )))

  Ceylanlar çıtalardan kaçarken sürekli atlama-zıplama eğilimi göstermektedirler ve uzun bir zaman sonra Ceylan'lar avcılardan korunabilmek için kanat geliştirip uçmayı öğreneceklerdir yani evrim geçireceklerdir.evrim budur kardeş..!

  Yine evrim canlıarın cansız maddelerden ortaya çıktığı tezini savunur...Bknz.abiyogonez.

  Evet,Allah insanı zaten cansız topraktan yarattı bu abiyogonez teorisini yeni birşey bulmuş gibi savunanları anlamak güç ve gülünç.Lakin onlardan farklı olarak o cansız toprağa canı verenin Allah olduğuna inanırız.Yani öldüğümüz vakit bedenimiz de gülme-ağlama-üzülme,bilinç vs. gibi bir fonksiyon olmaz.Çünkü ruh çıkmıştır.Düşünen,üzülen,acı çeken ruhtur.beden ise geldiği yere toprağa dönecek.Ve ruh çıktıktan sonra bedenin bir müddet sonra hücresel elektriksel işlevleri de sona erecek.çünkü bunlar zaten ruhun içerde barınması için gerekli işlevi yerine getiren Allah'ın kendilerine verdiği kurallar içinde davranan cansız,bilinçsiz yapı taşlarıdır.

  Gene dünyanın ara geçiş formları ile dolu olması gerekirdi.yani yarı maymun yarı insan ve giderek insan yönünde evrilen fosiller ya da balıktan giderek kuşa evrilen fosiller vs.evrimciler bunlara ara geçiş formu der yaratılışçılar ise kayıp halka der çünkü bulunamamış.hipotez sadece.ama evrimciler bunların bulunamamasını çok uzun süreçlere bağlarlar yine birden bu organlar gelişmediği için çok uzun sürede olduğu için fosilleri yok derler cart-curt vs. İşte kardeşim.

  Not:evrime inanmıyorum.

 3. birdost34
  Üye
  Ama bana ara geçiş formları gösteriyorlar yoksa değil mi?

 4. Kloroplast
  Üye
  Bi zaman da insan kemiğini maymun kafasına kaynak yaparak bilim dünyasını sarsmıştılar bilemiyorum...

 5. Kloroplast
  Üye
  insan kafatasına maymun çenesi kaynak etmişler kardeşim yanlış hatırlamışım.fosil sahtekarlığı kardeşim.Bknz.piltdown adamı sahtekarlığı.

+ Yorum Gönder