+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Yapılan bir haksızlıklara karşı tutumumuz nasıl olmalı bizde sorumlu olur muyuz? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. yalanhayat
  Devamlı Üye
  Reklam

  Yapılan bir haksızlıklara karşı tutumumuz nasıl olmalı bizde sorumlu olur muyuz?

  Reklam

  Yapılan bir haksızlıklara karşı tutumumuz nasıl olmalı bizde sorumlu olur muyuz? Mumsema Değerli kardeşlerim bizim fabrika da idare işler şefi gerek olmamasına rağmen 1 adama fazladan mesai yazıyor adam zaten 8 saatin 4 5 saati garanti ya uyuyor ya bir yerlere arazi oluyor bunu şef de biliyor ama genede adama fazla fazla mesai yazıyor şefin ona işi düşünce arabasını alıyor ondan kendi işini görüyor yani birbirlerine muhtaçlar adam diğer personelerden neredeyse 2 kat fazla maaş alıyor personeller bu konuda isyanlarda ama dinleyen yok şef vazifesini kötüye kullanıyor kendisi belediye başkanının yeğeni olduğu için fabrika da pek kimse birşey diyemiyorlar haksızlık haksızlığı kovalıyor babama durumu anlattım vebal demiyim diye oda bana senin bu işden bir çıkarın var mı dedi yok tabi dedim o zaman mesele yok dedi sizce ne yapmalıyım

 2. Şem'a
  YÖNETİCİ

  Cevap: Yapılan bir haksızlıklara karşı tutumumuz nasıl olmalı bizde sorumlu olur muyuz?


  Reklam


  Yapılan haksızlığı giderme imkanı varsa gidermek gerekir, gücümüz yetmiyorsa kalbimizle buğz ederiz (veya gizlice isimsiz olarak üst makama şikayet ederiz)

+ Yorum Gönder