+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Sabah uyanınca bir ıslaklık gördüm... Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Konyaspor
  Üye
  Reklam

  Sabah uyanınca bir ıslaklık gördüm...

  Reklam

  Sabah uyanınca bir ıslaklık gördüm... Mumsema Selamün Aleyküm, ben bu sabah kalktığımda çamaşırımda bir ıslaklık gördüm. Meni ile idrar arasında şüpheye düştüm. Bir rüya gördüğümü de hatırlamıyorum. Şehvet hissi de hatırlamıyorum. Fakat uyandığımda cinsel organım sertleşmişti.

  İnternetten araştırdığıma göre meni kuruduğunda kalın ve sert bir tabaka oluşturuyormuş ben de emin olmak için yarım saat bekledim. Sert bir tabaka oluşmamıştı, hala biraz ıslak gibiydi ve kokladığımda idrar kokusuna benzer bir koku duydum ve idrar olduğuna karar kıldım. Bu kararım doğru mudur? Cevaplarsanız sevinirim.

 2. Cömert Oğuz
  Devamlı Üye

  Cevap: Sabah uyanınca bir ıslaklık gördüm...


  Reklam


  meni yapışkan olur. yapışkan mıydı? yapışkan ise gusül lazım gelir. Ama idrar olsa yatak da ıslanırdı. İç çamaşırınızda yuvarlak şekilde ıslak varsa menidir. İdrar heryeri ıslatır. Gusül almalısınız.

 3. Konyaspor
  Üye
  Yapışkan değildi dokununca su gibi hissediyordum. Leke bir su şişesinin kapağı kadar genişti yani büyük değildi Ve kokusuda idrara yakın olduğu için idrar diye düşündüm.

 4. Cömert Oğuz
  Devamlı Üye
  Onu biz de anlayamayız meniyi ve idrarı siz anlamaya çalışcaksınız. Ama idrar olsa her yerin ıslanırdı. bu yüzden meni olması ihtimali daha yüksek.

 5. Konyaspor
  Üye
  peki terden olmuş olabilir mi çünkü iç çamaşırım ter ve idrar gibi kokuyordu. araştırdığıma göre meninin ağır bir kokusu oluyorumuş ama bana daha çok ter ve idrar kokusu geliyor

 6. Cömert Oğuz
  Devamlı Üye
  Terden olmaz. Ama bu soruya net cevap veremeyiz.
  Aleyküm Selam.

 7. Konyaspor
  Üye
  teşekkürler yardımcı olduğunuz için...

  ben meni olmadığına karar kıldım çünkü ağır bir kokusu yoktu

  yine de sağolun hayırlı günler.

 8. Cömert Oğuz
  Devamlı Üye
  Mezi de olabilir. Mezi gusül gerektirmiyor. Ama o da olabilir.

 9. Semih_32
  (Cezalı)
  Selamunaleyküm arkadaslar bana yardim edin nolur artik her sabah uyandigimda ihtilam oldugumu zannetiyorum kilotumun ön kisminda biraz beyaz toz lekesi gibi leke oluyo meni mi diyorum artik yeter ama icime sanki öküz oturdu düşüne düşüne bana yardimci olun bu vesveseden nasil kurtulurum

 10. HerDaimŞükret
  (Cezalı)
  kardeş öyle oldumu bence şey yap kokla bence hemde iltilam olduğunda sabah uyandınmı o yine ıslaktır belli olur zaten bence ben öyle anlıyom ıslak oldumu anlıyom

 11. Semih_32
  (Cezalı)
  Yok sabah bakiyom bisey olmuyo öglen bakiyom icime kurt düsüyüo hemen islaklik falan olmuyo

 12. KULL
  (Cezalı)

  Reklam


  ıslaklık yoksa kardeşim vesvesedir

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu