+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Abdestli yatınca sürekli rüyalanıyorum Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Nujinella
  Üye
  Reklam

  Abdestli yatınca sürekli rüyalanıyorum

  Reklam

  Abdestli yatınca sürekli rüyalanıyorum Mumsema Allah askina yardim edin kadinim ve surekli ruyamda farkli kadinlar gorup bi sekilde ruyalaniyorum ve dikkat ediyorum ne zaman abdest alip yatsam oluyor bu artik daynamiyorum hep agliyorum napmam lazim

 2. Gerçek İslam
  Üye

  Cevap: Abdestli yatınca sürekli rüyalanıyorum


  Reklam


  Aynı durum bende var kardeşim bıktım artık her gün gusül almaktan

 3. Kloroplast
  Üye
  Kardeşim bir bayan olarak bu şeyleri ne burda ne de gerçek hayatta konuşma ayrıca kadınlara karşı ilgin mi var bir kadın olarak bu çok yanlış kardeşim.

  Git ve birdaha böyle bişe sorma ayıp diye birşey var herşeyi meydana dökmeyin.bi kendine gel.lütfen.
  Allah'a sığın ve rüyalanırsanda git abdestini al yani burada kim ne yapabilir rüyalanırsanda abartma ne yapak kalkar abdestini alırsın olur biter.

  Zaten birkaç sene sonra hücresel,biyolojik faaliyetlerin çöküşe geçer azalır bu hisler merak etme.bir bayan olarakta böyle soru sorma kardeşim.

 4. arifselim
  Yönetici
  Bunun özel bir izahı olması gerekmez. Gündüz vakitlerinde kendini namaz, kuran, dua ve zikir ile meşgul et. Helal olmayan durumlar varsa o kişileri veya ortamları terket. Bunlar şeytandan olan ve geçici olan rüyalardır.

+ Yorum Gönder