Konusunu Oylayın.: İç çamaşırında tortu gibi sarı leke

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi
İç çamaşırında tortu gibi sarı leke
 1. 08.Haziran.2016, 17:15
  1
  1236
  Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 08.Haziran.2016
  Üye No: 108726
  Mesaj Sayısı: 1
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 1

  İç çamaşırında tortu gibi sarı leke


  İç çamaşırında tortu gibi sarı leke Mumsema Selamün aleyküm ben 18 yaşındayım kızım oruç tutarken dershaneye gidiyorum aynı zamanda yanımda bir erkek oturuyor otururken dizime değdiğinde veya bir şey alırken elinden elime değince veya bana temasından sonra iç çamaşırında sarı tortu gibi bir şey görüyorum parmağımı dokunduğumda hafif yapışkan gibi ama kuruyunca yapışkan olmuyor ve tortu gibi durmuyor leke gibi duruyor kokusundan filan anlayamadım ve üç gündür oluyor hep şüpheye düşüyorum şehvet duygusu nasıl bir şey bilmediğimden dolayı şehvetli gelip gelmediğini bilmiyorum. Sadece bir kere o bölgemde kasılma hissettim sırtıma dokunduktan bir müddet sonra bayanlarda kolay meni gelmez deniliyor bir de affedersiniz orgazm olması lazımmış ve bu ulu orta olmazmış ama orucuma zarar gelir diye vesvese yapıyorum. Yardım ederseniz sevinirim.


 2. 08.Haziran.2016, 17:15
  1
  1236 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye  Selamün aleyküm ben 18 yaşındayım kızım oruç tutarken dershaneye gidiyorum aynı zamanda yanımda bir erkek oturuyor otururken dizime değdiğinde veya bir şey alırken elinden elime değince veya bana temasından sonra iç çamaşırında sarı tortu gibi bir şey görüyorum parmağımı dokunduğumda hafif yapışkan gibi ama kuruyunca yapışkan olmuyor ve tortu gibi durmuyor leke gibi duruyor kokusundan filan anlayamadım ve üç gündür oluyor hep şüpheye düşüyorum şehvet duygusu nasıl bir şey bilmediğimden dolayı şehvetli gelip gelmediğini bilmiyorum. Sadece bir kere o bölgemde kasılma hissettim sırtıma dokunduktan bir müddet sonra bayanlarda kolay meni gelmez deniliyor bir de affedersiniz orgazm olması lazımmış ve bu ulu orta olmazmış ama orucuma zarar gelir diye vesvese yapıyorum. Yardım ederseniz sevinirim.

 3. 09.Haziran.2016, 22:24
  2
  arifselim
  Yönetici

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 04.Nisan.2007
  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 26,042
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 10

  Cevap: İç çamaşırında tortu gibi sarı leke
  Aleykum selam kardeşim. Oruçluyken veya diğer zamanlarda erkeklerle yanyana oturmamaya özen göstermelisin. Bu gelen akıntı mezidir. Mezi orucu bozmaz ve cünüp etmez. Meni ancak orgazm halinde gelir. Ama isteyerek bu tür durumlara izin vermek orucun sevabını da yok eder ve günah olmuş olur.


 4. 09.Haziran.2016, 22:24
  2
  Yönetici  Aleykum selam kardeşim. Oruçluyken veya diğer zamanlarda erkeklerle yanyana oturmamaya özen göstermelisin. Bu gelen akıntı mezidir. Mezi orucu bozmaz ve cünüp etmez. Meni ancak orgazm halinde gelir. Ama isteyerek bu tür durumlara izin vermek orucun sevabını da yok eder ve günah olmuş olur.
+ Yorum Gönder