+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Vesvese mi yoksa gerçekten guslüm bozuldu mu? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Psikopatyolcu
  Üye
  Reklam

  Cevap: Allah rızası için vesvese mi yoksa gercekten guslüm bozuldu mu?

  Reklam  Cevap: Allah rızası için vesvese mi yoksa gercekten guslüm bozuldu mu? isimli yazı www.Mumsema.comCevap: Allah rızası için vesvese mi yoksa gercekten guslüm bozuldu mu?
  Kamikaze kardes eskıden banada cok olurdu ama gun gectıkce artık alısıyorsun sımdı keske eskıye donsem dıye ugrasıyorum eskıden cok bılmıyordum sen canını sıkma vesveselerle kafanı bozma mutluluguna bak zamnını ıyı degerlendır ve ıbadet etmeyı unutma ...

 2. Kamikaze
  Emekli

  Cevap: Allah rızası için vesvese mi yoksa gercekten guslüm bozuldu mu?


  Reklam


  Saolasın ama ben Ramazan ayını cok sevıyorum o tatılı telaslar davul iftar bunun mutlulugunu yasamak istiyorum sadece ama her konuda kesi guslüm bozuldu kesin yanlış abdest aldım gibi oluyorum

 3. Psikopatyolcu
  Üye
  Dediğim gibi kucukken banada cok oluyordu vesvese oyle bır seydır kı bır yerden sonra hastalıga bıle donebılır kardesım sn kafanı takma ...

 4. Kamikaze
  Emekli
  İçimi rahatlatmak için sence gusül almalı mıyım?

 5. Psikopatyolcu
  Üye
  Orucluysan al desem kardesım sımdı bogazıma su kactı dıye bıda vesvese yasıcaksın bundan emınım ... bence orucunu acıp gusulunu almalıısn yada bılmıyorum cok kotu durumdaysan rahatlamk ıstıosan sımdı al ama su yutmamaya dıkkat et sana kalmıs ama bana soruosan aksam orucunu ac gusulunu al ...

 6. AmiralBristol
  Devamlı Üye
  Gusulden ve abdestten sonra "ya yıkayamadıysam ya olmadıysa ya kabul olmamışsa " gibi düşünceler şeytandandır. Şeytan İmanı olmayana gelmez. Bunlara itibar etmeyiniz. Allah'a sığınınız.

  Meni ile idrar karışmaz. Meni ya idrardan önce yada sonra gelir. Vesvese yapmayın. Selam ve dua ile

 7. Cömert Oğuz
  Devamlı Üye
  Bana vesvese olurken şeytana yürü git nasıl kabul olmadı basbaya kabul oldu diyorum hemen vesvese rüzgar gibi gidiyor benden.

 8. Emir_44
  Emekli
  Tek şu sorum kaldı. Arkadaşlar gusül abdestinde burnuma 3 ten fazla su veriyorum. Kabul olmuş mudur? (Net cevap)

 9. Kloroplast
  Üye
  Meni fışkırarak gelip zekerin ucundan sıçrayarak çıktığı için çarptığı yere yapışır kardeşim,yapışkandır zaten kolayca ayırt edebilirsin.

 10. AmiralBristol
  Devamlı Üye
  1 kere farz 3 kere sünnettir. Fazlası isteğe bağlıdır. Abdeste ve gusle zararı yoktur.

 11. Ahmet28
  Üye
  Şeytanın işi şüphe vermektir. Şeytan kalbe şüphe düşürür. Misal : abdestten sonra acaba burnuma su vermiş miydim? diye şüpheler de şeytan vesvesesidir.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Vesvese guslum bozuldu,  vesvese mi yoksa