+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Son bir haftadır içimde büyüyen boşluk Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. anl0z
  Üye
  Reklam

  Son bir haftadır içimde büyüyen boşluk

  Reklam

  Son bir haftadır içimde büyüyen boşluk Mumsema Selamun Aleyküm
  Arkadaşlar şu ana kadar hep içimde bir boşluk vardı ama son bir haftadır dahada büyümeye başladı başımdan geçenleri şöyle anlatıyım.
  Ben 21 yaşındayım şu anda üniversiteye gidiyorum boş zamanlarımda minibüste şoförlük yapıyorum bildiğiniz gibi atalay filiz adlı bir seri katil çıktı minibüste'ki görüntüleri bizim minibüsün kamerasına ait ogün babam çalışıyordu. Bunu çok kafaya taktım birde bizim minibüse binmesi beni dahada çok şaşırttı birde bizim gene tuzla'da minibüscülerin durağını taramaları ve annemle olan tartışmalarım psikolojimi etkiledi diyebilirim namazı bırakalı bir yıl oldu ve dindende uzaklaştığım farkındayım ama hissettiklerimi anlatacak cümle kuramıyorum içimde kocaman bir boşluk var gibi hissediyorum biliyorum dinime daha çok bağlanmam gerek ama ülkenin bu gidişi beni çok düşündürüyor herşeyin hayırlısı derim normalde kafaya takmam ama gerçekten çoğu insanın görmediği çok büyük olaylar oluyor ülkece kötü bir yere doğru gidiyoruz gibi hissediyorum gene diyorum herşeyin hayırlısı ama inşallah yanılıyorumdur sizin fikirlerinizi az çok tahmin edebiliyorum ama ancak içimde kileri buraya dökünce rahatlayacağımı düşündüğüm için yazdım. Yazdıklarımı okuduğunuz için teşekkür ederim.

 2. Fetva Meclisi
  Moderatör

  Cevap: Son bir haftadır içimde büyüyen boşluk


  Reklam


  Kardeşimiz,
  Ramazan ayını fırsat bil, namazını kıl orucunu tut, Rabbinle aranı düzelt gerisi düzelir.


 3. Misafir
  Ben senin kim olduğunu biliyorum galiba. Takma kafana fazla bulundu o pislik zaten hiç bir şey için üzülmeye değmez anneni de üzme lütfen. Ramazan ayındayız namaz kıl oruç tut bugünlerde geçer. Dikkat et kendine.

 4. Misafir
  ramazan ayındayız oruç tut teravih namazına mutlaka git annen ile de iyi geçinmeye bak zaten yakında evlenir gidersin düzelir her şey inşallah kardeşim

 5. anl0z
  Üye
  Bir şeyler yapmak için uğraşıyorum inşallah hakkımda hayırlısı olur sağolun cevaplarınız için.

+ Yorum Gönder
son bir haftadir aç hissediyorum