+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Metin2 isimli oyunda hile kullandım Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. isimsizbiri
  Üye
  Reklam

  Metin2 isimli oyunda hile kullandım

  Reklam

  Metin2 isimli oyunda hile kullandım Mumsema Merhaba arkadaşlar. Ben Metin2 isimli oyunda otomatik oynama yani otomatik canavar kesme hilesini etkinliklerde kullandım ve böylelikle oyun içinde para yaptım. Ve oyun içindeki parayla oyun içinde item aldım fakat asla gerçek hayata aktarmadım bu parayı sadece oyun içinde kullandım bu parayı. O hile ile yaptığım paralarla aldığım eşyalarla şuan kendi emeğimle eşya kassam günahmıdır? Yani sonuçta hile ile yaptığım item sonucunda emek ile bir eşya kasıyorum sizce bu oyunda hile kullandığım için günahada girmişmiyimdir beni aydınlatırsanız teşekkür ederim.

 2. Mü'min
  (Cezalı)

  Cevap: Metin2 isimli oyunda hile kullandım


  Reklam


  Kardeş öncelikle saçma sapan oyunlar oynayarak vaktini harcadığın için günaha giriyorsun. Söylentiye göre o oyun sübliminal mesaj var.Ve nerede gördüğümü hatırlamıyorum ama, o oyunda kabenin kapısının aynısını, oyun içindeki mapların girişlerine koymuşlar. Kesinlikle o oyunu bırakmanızı öneririm. Oynayacaksanız zeka oyunu oynayın.

  Allah herkesden razı olsun

 3. isimsizbiri
  Üye
  Merhaba arkadaşlar. Ben Metin2 isimli oyunda otomatik oynama yani otomatik canavar kesme hilesini etkinliklerde kullandım ve böylelikle oyun içinde para yaptım. Ve oyun içindeki parayla oyun içinde item aldım fakat asla gerçek hayata aktarmadım bu parayı sadece oyun içinde kullandım bu parayı. O hile ile yaptığım paralarla aldığım eşyalarla şuan kendi emeğimle eşya kassam günahmıdır? Yani sonuçta hile ile yaptığım item sonucunda emek ile bir eşya kasıyorum sizce bu oyunda hile kullandığım için günahada girmişmiyimdir beni aydınlatırsanız teşekkür ederim.

  cevaplarsanız sevinirim arkadaşlar

 4. Kloroplast
  Üye
  Oyun da para kastım derken kardeşim oyundan para mı kazanıyorsun?para mı yatırıp kastın oyun eşyası

 5. isimsizbiri
  Üye
  Oyundan para kazanmıyorum ya . Sadece oyun içi para kastım anlatabiliyomuyum oyunun parasını kastım hileyle oyun parası kastım.

 6. Kloroplast
  Üye
  +Bilgisayara karşı yapılan hileler caizdir. yapay zeka canlı bir valık olmadığı için hile yapabilirsin.

  - Canlı pleyarlara karşı oynuyorsan da hile kullanmak caiz değildir nitekim ne oyun kurucuları ne de oyuncular bundan memnun olmaz.kul hakkı olur.O hileyi ilk kim ya da kimler çıkartmış ve yaymışsa onlar daha buyuk vebal-kul hakkı altına girerler.

+ Yorum Gönder