+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Bir Pc Oyunu Açmayı Düşünüyorum Ama Doğru mu Yanlışmı Arada Kaldım Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Dewle12
  Üye
  Reklam

  Bir Pc Oyunu Açmayı Düşünüyorum Ama Doğru mu Yanlışmı Arada Kaldım

  Reklam

  Bir Pc Oyunu Açmayı Düşünüyorum Ama Doğru mu Yanlışmı Arada Kaldım Mumsema Selam Aleyküm Ve Rahmetullahi Ve Berakatuhu.

  Bir Oyun Açacam Allah nasip ederse ve hayırlı ise Ama Doğrumu Yapıyorum Yanlışmı Bilmiyorum 16 Yaşımdan beri bilgisayarla ilgileniyorum ticari amaçla bir online oyun açmayı düşünüyorum(Elimden Başka Bir İş Geldiğinide Zannetmiyorum) Bu Oyunun İçinde 1 Saatte Bir 1 Ayet Bir Hadis Çıkacak Ezan Vakitleri Fln olacak İnşAllah Ama Oyun İnsanların Vaktini Çalacak Belki İlim Sahibi Olmak İsteyenlerin Belkide Namazını Aksatmamaları İçin Böyle Birşey Düşündüm Bunu Nefsimi Rahatlatmak İçinmi Yoksa Allah içinmi yapıyorum onu bende bilmiyorum İnşAllah Allah içindir. Açmalımıyım Yoksa Açmamalımıyım Onu Sormak İstedim.

 2. Şem'a
  YÖNETİCİ

  Cevap: Bir Pc Oyunu Açmayı Düşünüyorum Ama Doğru mu Yanlışmı Arada Kaldım


  Reklam


  Yapacağın oyun içerisinde insanın dinine ve aklına zarar olan şeyler olmadıkça caizdir.
  Oyun oynamak isteyen ayet ve hadislerle ilgileneceğini sanmıyorum. Sen sadece zeka geliştirici oyun yapmaya bak.

 3. Dewle12
  Üye
  Hidayet Allah tandır Kardeş Maksat Oyuna Dalıp Namazını Kaçırmasın (Bunun Altından Kalkamayız Sonra) Ve Allah'ı Tanısın Namaza Başlayanlar Olur Belki İslama Uzak Kalmış İnsanlar İslama Yakınlaşır Amaç Sadece Para Kazanmak Değil Aynı Zamanda Amel Edinmek 2 İşi Bir Arada Yapmaya Çalışıyorum Sonuçta Öleceğiz Ve Hesap Günün Sahibine Hesap Vereceğiz Yorumun İçin Allah Razı Olsun İnşaAllah.

+ Yorum Gönder