+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Ateist hristiyan insanlar neden daha güzel oluyor buda müslümanlara imtihan mı Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. yalanhayat
  Devamlı Üye
  Reklam

  Ateist hristiyan insanlar neden daha güzel oluyor buda müslümanlara imtihan mı

  Reklam

  Ateist hristiyan insanlar neden daha güzel oluyor buda müslümanlara imtihan mı Mumsema Arkadaşlar mesala hristiyan ateist olan insanlar müslüman olanlardan daha güzel oluyor erkek kadın farketmez bu durum neden böyle ?Yani mantıklı bir açıklaması vardır elbet kafama takıldı merak edip size sormak istedim

 2. Wakabayashi
  Devamlı Üye

  Cevap: Ateist hristiyan insanlar neden daha güzel oluyor buda müslümanlara imtihan mı


  Reklam


  :D güzel mi oluyor kardeş bide 60 yaşına geldiğinde bak iş tersine dönüp artık kim ki inanmış,kalbini temiz tutmuş artık güzel olan o oluyor...Allah Rahman'dır dünyada ateist-müslüman ayırt etmez rızkı ve güzelliği verir...ama ahirette Rahim'dir sadece inananlara iyilik-güzellik var.

 3. 1stwarrior
  Devamlı Üye
  Çok saçma soru. Her türlü ırktan,mezhepten insanın güzelide olur çirkinide. Senin güzellik algın bacağını orasını burasını açmak, yüzüne badana yaparcasına makyaj yapmak ya da bakımlı olmak mı ? Böyle bir soru sorduğuna göre de daha ergensin sanırım.

 4. Mü'min
  (Cezalı)
  Kardeşim Müslümanlar çirkin diye birşey yok, Azra Akın Türk Müslüman Dünya Güzeli. Ve sizin güzel dediğiniz yabancılar makyaj sayesinde ayakta duruyorlar. Her insan güzeldir. Hem dış görünümün ne önemi var.

  Herkesden Allah razı olsun

 5. Wakabayashi
  Devamlı Üye
  Yav ne güzeli arkadaşlar ne güzeli?güzelliği veren kim?herkes çürüyecek Allah'ın dilediği hariç tabi Allah'tan başka güzel mi var ya yapmayın ya,yapmayın...lütfen..

 6. Mü'min
  (Cezalı)
  @Has'Nicktir kardeşim bak benimde vurgulamak istediğim şey insanların güzelliği ile ilgili değil.Diyorum ki eğer Müslümanlar çirkin diyorsa kardeşimiz.Tescilli Müslüman dünya güzelimiz var.Burda vurgulamak istediğim şey Müslümanlar,hristiyanlar,yahudilerin birbirinden güzel olması değil.Yazdığım cevapların iyi kısımarınıda görünüz lütfen. Elbette çürüyeceğiz hepimiz, bunu hepimiz biliyoruz. Ama benim söylemek istediğim şey,Müslümanlar,hristiyanlar,yahudiler,budist,atei st her ne varsa herkes güzeldir diyorum her insanın güzel bir yanı var.

  Herkesden Allah razı olsun

 7. yalanhayat
  Devamlı Üye
  Soruma neden saçma diyorlar ki anlamıyorum merak edip sordum ben inançsız bir insan değilim ki burada müslüman olanlara hakaret edeyim

 8. Wakabayashi
  Devamlı Üye
  Yok Mü'min kardeşim senin yazdıklarına yazmadım ki ben

  Genel olarak,kendi duygu ve düşüncelerimi yazdım.Allah senden de cümlemizden de razı olsun kardeşim.amin.

 9. TAHARETTİN
  Üye
  Zannedersem turist olarak Müslüman bi ülkeye gidecek olan Hristiyan ateistlere güzellik kriterlerine göre pasaport vize veriyorlar ki gittikleri Müslüman ülkede yaşayan müminlerin kafası karışsın.Bu işin içinde Müslüman düşmanlığı var.Hristiyan ataistlerin tipsizlerinin ülkelerinden çıkmalarına izin verilmiyor.

 10. Wakabayashi
  Devamlı Üye
  Ne güzeli ne şeyi arkadaşlar adamlar(batı) obezite ile karşı karşıya.batının sorunu bu obezite.

 11. Wakabayashi
  Devamlı Üye
  Ya İslam'la yükselir,
  Ya inkarla çürürsün.
  Bu yol mezarda bitmiyor,
  Gittiğinde görürsün.
  -Nfk-

 12. Misafir

  Reklam


  onlar açılıp saçıldığı için öyle bizimkilerde hiç süslenmiyor kocasına süslenmesi gerekir ama her Müslüman güzel değil diye bişey yok

+ Yorum Gönder