+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Gusülde burun içi ve makat Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Bluelink
  Üye
  Reklam

  Gusülde burun içi ve makat

  Reklam

  Gusülde burun içi ve makat Mumsema Gusul alırken arka makatımdan necaset geldi. Guslum kabul olurmu ? Birde gusülde burun içindeki hangi pislikler engel olur bu konuda çok zorlanıyorum ?

 2. Wakabayashi
  Devamlı Üye

  Cevap: Gusülde burun içi ve makat


  Reklam


  Olabilir gelebilir kardeş necasette gelir,kanda gelir vücut hastaysa ya da fabrika bozulmaya yüz tutmuşsa,metobolizma çöküyorsa olur böyle şeyler ve gusle engel olmaz zira özürlü sayılırsınız zaten.

  Ha bilerek makatından bırakmışsan kusura bakma ama sen gusül almaya değil tuvalete gitmişsin tuvalette de gusıl alanı görmedim bişe diyemeyeceğim.

  Burun içinde sümükten başka ne olabilir kardeş!ya sümük olur ya yara olur kabuk bağlar vs. Bu da gusle engel değildir.zira olmuşsada özürlü sayılırsınız zaten.

  Ha burnunu deldirip içine birşey takmışsan kusura bakma ama onun altını yıkama zahmetinede katlan bi zahmet deldirirken zahmet olmuyorda yıkanırken mi oluyor...

 3. Bluelink
  Üye
  Ancak ben hasta değildim tuvalette makatımı temizledim. Ancak guslederken tekrar geldi,bu özüre girer mi ki ?

 4. Wakabayashi
  Devamlı Üye
  Bilerek yapmadıysanız bişe olmaz ki yine de özüre giriyor bilerek yapmadıysanız başka nasıl çıkacak demek ki bit sorun var bağırsaklarda olabilir kardeş insan dediğin ne ki kusurlu bir varlık

 5. Wakabayashi
  Devamlı Üye
  Bilerek yapmadıysanız bişe olmaz!-ki yine de özüre giriyor,bilerek yapmadıysanız...başka nasıl çıkacak.demek ki bir sorun var bağırsaklarda.olabilir kardeş insan dediğin ne ki kusurlu bir varlık.utanmana gerek yık.

  Edit:imla

  Noktalama yapmamışımda düzelttim.yanlış manalara geliyordu da.

+ Yorum Gönder