+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Küfre düşürecek bir şey yapmış olabilir miyim? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Poaak
  (Cezalı)
  Reklam

  Küfre düşürecek bir şey yapmış olabilir miyim?

  Reklam

  Küfre düşürecek bir şey yapmış olabilir miyim? Mumsema Şimdi konuyu açıklayacağım ben sabah cünüp iken abdest almak için banyoya girdim.Girdiğimde peştamal giyecektim ilk bir peştamalı yıkayayım dedim.Yıkadım baktım ki bundan pembe renkte bu arada pembe renkte su akıyor.Biraz düşündüm kullanayım mı diye.Sonra vesvese bana bir şey dedi bana hatırlamıyorum.Muhtemelen harama helal demiş olmazsın dedi yada bu günah değildir haramı hafif görmezsin gibi bir şey demiş olabilir.İçime geldi hemen kalktım galiba biraz bu bana etki etti.Şimdi peştamalsız yıkanmanın günah olmadığını öğrendim şimdi böyle bir şey yaptıysam günah olmasa bile böyle bir şeye teşebbüs ettiğim için küfre düşmüş olabilir miyim?

 2. Biri121
  Üye

  Cevap: Küfre düşürecek bir şey yapmış olabilir miyim?


  Reklam


  Namazlardan sonra veya yatmadan once yarabbi bilerek veya bilmeyerek kufre dusecek bi soz soyledim veya yaptiysam tovbe ettim beni affet de ben ole yapiyorum bole diyen muhakkak affedilir

+ Yorum Gönder