+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Sevdiğin birine kızıp kötü söz söylemek beddua yerine geçermi Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. muratti555
  Üye
  Reklam

  Sevdiğin birine kızıp kötü söz söylemek beddua yerine geçermi

  Reklam

  Sevdiğin birine kızıp kötü söz söylemek beddua yerine geçermi Mumsema geçen günlerde kız arkadasımla böle bir durumumuz geçti. daha önceden defalarca doktora gidip muayene olmasını ve mide ağrısı için bişeyler yapması için ısrar ettim. sonrasında ise benim sözümü dinlemeyip gitmedi gitmemesinin sebebide ailesinin yanına gitmek istemesi bende haftaya gidersin önce sağlığını düzeltelim dedim. ve gidince ne işin var onlar kaçmıyo sonra git dedim ve bana salak salak konusma deyip telefonu suratıma kapattı. bende arkasından mesaj olarak şunu söyledim"Merak etme sana daha salak salak sorular sormam bidahada hastaligin konusundada tek bir kelime bile duymuycam yok midem agriyo yok cok kotuyum felan laflari duymuycam simdi inşallah o agrilari cekersinde tekrar kivranirsin yine

  senin iyiligini dusunende kabahat hastaligini dusunup iyiles diyende kabahat simdi insallah o agrinin yine gelir gece bile uyuyamazsin"

  bu cümleleri söylemiş bulundum. bu beddua yerine geçermi bunun için acil cevap verirseniz sevinirim arkadaşlar. şu mubarek gecede bu durumu düzeltmek istiyorum. çünkü onun gözünde ben ona beddua etmişim....

 2. rana
  Aciz Kul

  Cevap: Sevdiğin birine kızıp kötü söz söylemek beddua yerine geçermi


  Reklam


  Kardesim, önce Allahin selamini vererek basla sorularina..
  Senin beddua derdinden daha büyük derdin var.. yani kiz arkadasin olmasi dinimizce ne kadar dogru düsündünmü..
  önce Allahdan bu konudan aff dileyip dogru yola cikmani umud ediyorum..

 3. 1stwarrior
  Devamlı Üye
  Kız arkadaşa ettiğin bedduayı düşünüyorsun ama kız arkadaşın olduğu için girdiğin günahı düşünmüyorsun :D Kafan güzelmiş kardeşim güle güle kullan. Soruna gelicek olursakta evet beddua etmişsin.

 4. Blackgrin
  Üye
  Arkadaşım beddua etmişsin emin ol bundan sonra sana Allah'tan özür dileyip kız arkadaşının gönlünü almak düşer.

+ Yorum Gönder