+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Şuan Moda Olan Saç Stilini Yapmak Yanlış Mı ? (Erkek) Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 1stwarrior
  Devamlı Üye
  Reklam

  Şuan Moda Olan Saç Stilini Yapmak Yanlış Mı ? (Erkek)

  Reklam





  Şuan Moda Olan Saç Stilini Yapmak Yanlış Mı ? (Erkek) Mumsema Merhaba. Bugün bir yazı okudum ve kafama takıldı. Okuduğum yazının linki
  Şuanda genelde futbolcuların yaptığı bir saç stili var. Ülkemizdeki çoğu erkekde şuan böyle yapıyor. Böyle saç stili yapmak yanlış mıdır ? Demek istediğim mesela yanları ve arkaları traş makinesi ile 3 numara kestirip önleri üstleri uzun bırakmak.

  Tarif ettiğim saçtan görüntüler





  Yani demek istediğimi anladınız üstler uzun, diğer taraflar kısa. Ülkemizdeki çoğu erkek bu şekilde saç kestiriyor. Yanlış mı bu durum ?





 2. Şem'a
  YÖNETİCİ

  Cevap: Şuan Moda Olan Saç Stilini Yapmak Yanlış Mı ? (Erkek)


  Reklam


  Saçın bir kısmını tıraş edip bir kısmını bırakmak sünnete uygun değildir/mekruhtur.
  Modaya uymak için yapmak ise harama götürür.

 3. melikesdn
  Üye
  yanlış tabi siz kızlarda nefs yok sanıyonuz herhalde sizin tesettürünüz yok mu bosbol giyineceksiniz kaslarınızı sergilemeyeceksiniz böyle bir kızın dönüp tekrar tekrar bakacağı bir saç stili de yapmayacaksınız. kızları bilmessiniz belki ama hiç mi sanmassınız hiç mi demessinizİ? olum bu kızlardada nefs vardır diye. bir toplumda erkekler nasıl olursa kızlarda öyle olur çünkü kızlarda,erkeklere beğenilme arzusu vardır ama erkekler hoşlarına gideni yaparlar. sizin hoşunuza gidiyor böyle saç kestirmeler, kas yaptırmalar. e kızda beğeniyor oğlanı bu oğlan bana bu pasaklı halimle bakmaz diyor neremeden açsam diye düşünüyor. sonra erkeklerin kızlara atacağı tek söz kızlar bizi tahrik ediyor oluyor. siz kızları tahrik etmesseniz kızlar sizi tahrik etmez. düşün pasaklısın ama evlencen bir kız seni görüyor o da pasaklı bende pasaklıyım diyor ve kendine bakım yapma gereği görmüyor ve erkeklerde tahrik olmuyor işte bu çözümdür. birde toplumdaki bütün erkekleri pasaklı düşünürsek artık sen düşün gerisini kokarız büyük ihtimal. yanlış anlaşılmasın pasaklılık pislik anlamda burnu karıştırıp hangimiz daha öteye atacaz yarışı yapan erkekler anlamında değil. yani ilgi çekmeyen bir şekilde üstte beyaz gömlek alta ütülü gri siyah pantolon saçlarda asker traşı. kızların halini hayal et artık ben hayal ettimde kızlar makyaj yapmayı bile bırakırlardı mesela. ama sen yakışıklı olursan kız bakımsızsa olursa kız orada bir dur der abla bu oğlan bana bakmaz der. bu kız güzelleşir açar açılır sonrada sizi tahrik eder.

 4. 1stwarrior
  Devamlı Üye
  @melikesdn Sen sanırım sevgili olma durumlarından bahsediyorsun yok bu bana bakmaz yok şunu yapmazsam dikkatini çekemem... Müslüman biri pasaklı mı olmalı yani saçmalamışsın. Ben saç stili ve kas yapacaksamda kızlar için yapmam, aynaya bakınca mutlu olmak için yaparım.

+ Yorum Gönder