Konusunu Oylayın.: Bu Devirde Evlenilir mi?

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 3 kişi
Bu Devirde Evlenilir mi?
 1. 30.Nisan.2016, 16:47
  1
  loser
  Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 08.Eylül.2014
  Üye No: 104620
  Mesaj Sayısı: 105
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 2

  Bu Devirde Evlenilir mi?


  Bu Devirde Evlenilir mi? Mumsema Etrafa bakıyorum da bırakın eline hiç erkek eli değmemiş, sevgilisi filan olmamış kızı bakire kız zor bulunuyor artık. Onu geçtim bakire olmasa bile illaki başka yollarla zina yapmış kızlar bolca var. Tesettürü bol tanıdığım kızlar var. Görseniz o kadar namuslu bi kız yoktur ama kızın yapmadığı iş yok. Bu örneklerden bolca var. Bence görücü usulü de evlenilmez. Annenin filan bulduğu kızın daha önce bir şey yaşayıp yaşamadığını nereden anlayacaz? Günümüzde kızlar evlenme çağına kadar serserilerle takılıyor. Sonra da başını kapatıyor filan düzgün bir koca arıyor. Şaka gibi Hem namuslu hem de fiziki açıdan beğenilecek bir kız bulmak imkansız gibi. Evlilik kaderde var mıdır? Yani hiçbir çaba göstermeden öylece beklesek kaderde yazılıysa evlenebilir miyiz? Yoksa illa bi arayış içinde mi olmalıyız? Bence bu devirde evlenilmez. Hem tip hem namus çok zor. İllaki ikisinden biri olmuyor. Bir erkek olarak bu zamana kadar hiç sevgilim bile olmadı. Bir kız ile 5 dakika bile konuşmamışımdır. Ne sanal ortamda ne de gerçek hayatta. Fırsatım olsaydı yine de yapmazdım. Ama etrafa bakınca kızlardan tiskiniyorum. Özellikle her haltı yiyip sonra kapanan kızlardan.


 2. 30.Nisan.2016, 16:47
  1
  loser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye  Etrafa bakıyorum da bırakın eline hiç erkek eli değmemiş, sevgilisi filan olmamış kızı bakire kız zor bulunuyor artık. Onu geçtim bakire olmasa bile illaki başka yollarla zina yapmış kızlar bolca var. Tesettürü bol tanıdığım kızlar var. Görseniz o kadar namuslu bi kız yoktur ama kızın yapmadığı iş yok. Bu örneklerden bolca var. Bence görücü usulü de evlenilmez. Annenin filan bulduğu kızın daha önce bir şey yaşayıp yaşamadığını nereden anlayacaz? Günümüzde kızlar evlenme çağına kadar serserilerle takılıyor. Sonra da başını kapatıyor filan düzgün bir koca arıyor. Şaka gibi Hem namuslu hem de fiziki açıdan beğenilecek bir kız bulmak imkansız gibi. Evlilik kaderde var mıdır? Yani hiçbir çaba göstermeden öylece beklesek kaderde yazılıysa evlenebilir miyiz? Yoksa illa bi arayış içinde mi olmalıyız? Bence bu devirde evlenilmez. Hem tip hem namus çok zor. İllaki ikisinden biri olmuyor. Bir erkek olarak bu zamana kadar hiç sevgilim bile olmadı. Bir kız ile 5 dakika bile konuşmamışımdır. Ne sanal ortamda ne de gerçek hayatta. Fırsatım olsaydı yine de yapmazdım. Ama etrafa bakınca kızlardan tiskiniyorum. Özellikle her haltı yiyip sonra kapanan kızlardan.

 3. 30.Nisan.2016, 19:34
  2
  #UguR
  Özel Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 21.Eylül.2015
  Üye No: 106942
  Mesaj Sayısı: 1,078
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 11

  Cevap: Bu Devirde Evlenilir mi?
  Her haltı yiyip kapanan kızlar demişsin onun günahını bilebilirsin fakat tövbesini bilemezsin. Siz bolca dua edin hayırlı bir eş için.


 4. 30.Nisan.2016, 19:34
  2
  Özel Üye  Her haltı yiyip kapanan kızlar demişsin onun günahını bilebilirsin fakat tövbesini bilemezsin. Siz bolca dua edin hayırlı bir eş için.
+ Yorum Gönder