+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden E-Ticaret Sitelerinden Kazanç Sağlamak Helal midir.. Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. haydufyteam
  Üye
  Reklam

  E-Ticaret Sitelerinden Kazanç Sağlamak Helal midir..

  Reklam

  E-Ticaret Sitelerinden Kazanç Sağlamak Helal midir.. Mumsema Selâmün aleyküm,

  Ben Google Adwords ( Reklam veren olarak) ile reklam vererek E-Ticaret sitelerinden kazanç sağlıyorum. Örneğin anlaştığım A-Firmasını Google'da reklam veriyor ve anlaşma oranıma göre satış bazlı kar elde ediyorum. Google aylık 2-3 bin tl yatırıyor ve reklam yapıyorum. Sormak istediğim, google ile çalışmak helal midir. Yabancı uyruklu firma ve borsa hisseleri mevcut. ikincisi ise bazı E-Ticaret sitelerinde kozmetik ve Bayan giyimde normal kıyafetlerin yanında açık saçık kıyafetlerde mevcut bunların satışından da kar alıyorum. Bu Caizmidir. Ayrıca Şimdi Yurtdışı 4000+ E-Ticaret Sitesinin Reklam İşlerini Almaya başladım kimisini kendi sitemde kimisini Google üzerinde reklam yapmaya başladım. Bu sitelerde de, binbir çeşit ürün mevcut giyim kozmetik vb. buda Helalmidir. Şimdiden Teşekkür Ederim Allah Razı Olsun..

 2. Şema
  el-âsa limen âsa

  Cevap: E-Ticaret Sitelerinden Kazanç Sağlamak Helal midir..


  Reklam


  Gayri Müslimlerle çalışmak caizdir kazancı helaldir. Sattığınız/reklamını yaptığınız ürünlerde haram eşyalar yoksa dini bir sakıncası yoktur

+ Yorum Gönder