+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Sabah Namazından Sonra Uyuyamıyorum Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. loser
  Üye
  Reklam

  Sabah Namazından Sonra Uyuyamıyorum

  Reklam

  Sabah Namazından Sonra Uyuyamıyorum Mumsema Sabah namazına kalktıktan sonra daha da uyuyamıyorum. Gün boyuncu gözler kıpkırmızı zombi gibi geziyorum. Ne kadar erken yatsam da uyuyamıyorum. En ufak tıkırtıda uyanıyorum. Uyanınca da bir daha uyuyamıyorum. Erken yatmak benim için daha kötü oluyor. Ne zaman erken yatağa girsem en az 2-3 saat yatakta öylece bekliyorum. Mesela bugün 12'de yatağa girdim. 2 gibi uyumuşumdur. 5:30 da kalktım. Daha da uyuyamıyorum. 3,5 saat uykuyla günü nasıl geçirecem şimdi?

 2. Şema
  el-âsa limen âsa

  Cevap: Sabah Namazından Sonra Uyuyamıyorum


  Reklam


  Erken yat mesala saat en gec 12 de uymalısın ki 6 saat uyumuş olasın
  6 saat uyuyan sabah namazdan sonra uyuması da olur
  Çok geç uyumuşsun

 3. loser
  Üye
  Ne kadar erken yatsam da uyuyamıyorum. Mesela 9'da yatsam 10'da uyusam kesinlikle gece 1'de kendi kendine uyanıyorum. Sonra sabaha kadar uyuyamıyorum. Yani erken yatmak benim için daha kötü. 5-6 yıldır aralıksız 6-7 saat uyuduğumu hatırlamıyorum. En ufak seste direk uyanıyor sonra saatlerce uyuyamıyorum. O yüzden gece 1:30-2'den önce uyumam imkansız. Böyle olunca da sabah namazına kalkınca daha uyuyamıyorum. Okula zombi gibi gidiyorum. Yarı uykulu günlerim geçiyor.

 4. loser
  Üye
  Bıktım ya. Bi türlü uyuyamıyorum. Dün saat 21:30'da yattım. Gece 12:30'da kalktım. Sabaha kadar uyuyamadım. Yani erken yatmak hiçbir işe yaramıyor. Daha da kötü oluyor.
  Bugün de gece 02:00'da yattım. Sabah namazı için 05:00'da kalktım. 2 saat oldu ama hâlâ uyuyamıyorum.
  Sadece şöyle uyuyabiliyorum. Sabah namazına kadar oturup namazı kılıp yatarsam. Ama o zaman da öğleden sonra uyanıyorum ve erken kalkmam gerektiği için o da olmuyor. Kısaca zombiye dönüştüm.

 5. Misafir
  Neb'e Suresi (daha çok bilinen ismi ile Amme suresi) 9. ayeti uykusuzluk problemi çekenler için ezberlenmesi ve tekrarlanması halinde kurtarıcı olacaktır.

  "Vecealna nevmeküm sübata"
  uyuyamayan, uyumakta zorluk çeken bir kimse bu ayeti kerimeyi ezberleyerek her gece yatmadan önce okumalıdır. Özellikle 3, 5 ya da 7 kez tekrarlanabilir.

+ Yorum Gönder
sabah namazından sonra uyuyamıyorum,  sabah namazindan sonra uyuyamiyorum