+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Yaşadıklarım cin musallatı mı? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Cta312
  Üye
  Reklam

  Yaşadıklarım cin musallatı mı?

  Reklam

  Yaşadıklarım cin musallatı mı? Mumsema Hocam merhaba bundan haftalar önce annem ve ben odamizin karsisin da abime benzeyen siyah bir varlik gorduk korktuk sabaha kadar yatamadim sonrasin da hemen hemen her gece yatiyorum bazen 12 bazen 2 ile 3 arasi tavanda ve annemin yanindaki duvar da simsiyah dumana benzer golgeler goruyorum nas felak ayetel kursi okuyup yattigim halde goruyorum bunlari sonra beyaz yüzler görüyorumbu gece de uyuyamiyorum korkuyorum tavan da beyaz yiyeceğe benzer birşey vardi ve gozumu kapatip actigim halde tavan da dolaştı abdest alasim hiç gelmiyor ve gunduzleri yanliz olmak istiyorum annemlerle olunca sinirim bozuluyor insanlardan igreniyorum özellikle çoçuklar ve bebeklerden nefret ediyorum nedir sizce?

 2. jerusselam
  Devamlı Üye

  Cevap: Yaşadıklarım cin musallatı mı?


  Reklam


  Bu sözünü ettiğin şeyler cin olamaz çünkü asla cin görülmez ve hissedilmez.
  Bu psikolojik bir durumdur. Asla yalnız ve karanlıkta yatma

 3. Misafir
  Benim annem 2-3 yil once cok iyidi ama simdi cok toĝaf davraniyo.....ne gibi ara sira iyi konusur ara sira sover sayar ....sigara sini naylon yakip yakiyo daha da cok seyler sizce ona cin mi musalat olmustur ?

 4. arifselim
  Yönetici
  Annenizin bu durumu cinlerle bir ilgisi yoktur. Annenizi doktora götürebilirsiniz. Büyük ihtimalle bu durum psikolojik olmalıdır. Geçmiş olsun.

 5. beytullah
  Üye
  cinler insanlarin zayif anlarini kollar korkma musallat olmus olabilirler bmde yasadim benzer olaylari ama dua ve kuran okumakla atlatiliyor ALLAH yar.olsun

+ Yorum Gönder