+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Uyku Düzenim Bozuldu Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 1stwarrior
  Devamlı Üye
  Reklam

  Uyku Düzenim Bozuldu

  Reklam

  Uyku Düzenim Bozuldu Mumsema Arkadaşlar ben aylar öncesinde kendimi az uyumaya alıştırmış ve uykumu 4 saate indirmiştim. Önemli bir işim olduğu için, dikkat dağınıklığı olmaması için 1 hafta boyunca 6 saat uyudum ve sonraki hafta alarm kurmadan kafama göre uyudum. Şuanda tekrar 4 saate inmeye çalışıyorum ama olmuyor, akşam 11 de yatıp 3 te kalkmaya çalışıyorum eskisi gibi, kaç gündür denedim yapamıyorum. Saat 9 ve 10 da yatmayı denedim ama hep 7-9 saat uyuyorum. Bir sürü alarm kuruyorum, alarmı kapatmak için matematik işlemi yapmak ve belli bir yerin resmini çekmek gerekiyor telefondan ama ben alarmı kapatmayı başardıktan sonra tekrar yatıyorum. Eskisi gibi gece 3 te uyanıp teheccüt namazı kılmak, sonrasında çalışmak ve sabah namazını kaçırmamak istiyorum. Artık sabah namazını bile kılamaz oldum bu durum yüzünden. Kalp alarmı mıydı neydi öyle birşey duymuştum, sahabeler uyanmak için yapıyormuş eskiden. Belki kalp alarmını anlatırsanız işe yarar.

 2. Şema
  el-âsa limen âsa

  Cevap: Uyku Düzenim Bozuldu


  Reklam


  Uyku adabı ve tebiyesi hakkında nureddin yıldız hocamızın "yastığı kafana geçirme" isimli sohbetini izlemediysen hemen izle fayda verecektir

 3. 1stwarrior
  Devamlı Üye
  İzlemiştim ve işe yarar birşey bulamamıştım. Zaten o sohpette en az 5 saat diyor, uzun süreli alıştırmaktan bahsediyor. Benimki farklı.

+ Yorum Gönder