+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Görümcem yuvamı yıkmak istiyor bunun için bir dua istiyorum Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. dilekderin
  Üye
  Reklam

  Görümcem yuvamı yıkmak istiyor bunun için bir dua istiyorum

  Reklam

  Görümcem yuvamı yıkmak istiyor bunun için bir dua istiyorum Mumsema merhaba arkadaşlar az önce üye oldum ben 3 yıllık evliyim eşim cezaevinde görümcem benim arabama araç takip cihazı takdırıp kocama devemalı senin karın evde durmuyor hep orda burda geziyor diye beni şikayet ediyor yetmiyor birde bu olay namusa kadar girdi ben bu olay karşında etmediğim dua kalmadı bütün aile bana düşman oldu eşim bana inanamayıp ablasına inandı ve benden boşanmak istedi ama ben büyük yeminler ettim ve 2 yaşında kzıımın üzerine yemin ettirdi ve baan son bir şans verdi ama ablası halen benimle uğraşıp duruyor şu kadını yerle bir edecek dua yok mu düşsün yakamdan

 2. imam
  Üye

  Cevap: Görümcem yuvamı yıkmak istiyor bunun için bir dua istiyorum


  Reklam


  Allah imtihanınızı kolaylaştırsın eşler arasında aile sorunları zor bir durum.Siz eşiniz ve çocuğunuz ile huzurlu yaşamak için önemsemeyin aileniz dışında olanları. Varsın sorun çıkarsın görümceniz siz mutlu olduktan sonra eşiniz de bir süre sonra anlayacaktır.Aranıza mesafe koyun gerekirse görüşmeyin aileniz için gerekli tedbirleri alın ve bolca dua edin .

 3. Sultankerem
  Üye
  Elem neşrakleke yi oku kardeşim yediği yemeğe içtiği suya Allah a havale et. Teheccüde kalk ağlayarak gönülden dua et bol zikir ve salavatla Rabbim yardımcın olur inşallah..

+ Yorum Gönder