+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Namaz kılacağım zaman tuvaletim geliyor Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. #UguR
  Devamlı Üye
  Reklam

  Namaz kılacağım zaman tuvaletim geliyor

  Reklam

  Namaz kılacağım zaman tuvaletim geliyor Mumsema Ezandan 1 saat önce tuvalete gidiyorum büyük tuvaletimi yapıyorum sonra ezan vaktini bekliyorum ezan okunduğunda abdest alıyorum büyük tuvaletim geliyor, namaza doğruluyorum büyük tuvaletim geliyor. Her gün bu sorun ile karşılaşıyorum. Namazlarımı sıkışarak kılıyorum. Acaba bunun bir çözümü varmıdır?

 2. Şema
  el-âsa limen âsa

  Cevap: Namaz kılacağım zaman tuvaletim geliyor


  Reklam


  Çözümü var tabi ki
  Ezan okunmaya başladığında abdest al veya 5-10 dk önce

 3. #UguR
  Devamlı Üye
  Akşam ezanı okunduktan sonra aldım ama yine sıkışma ihtimalim oluyor.

 4. Misafir
  Dostum bu aslinda piskolojik sen icini rahat tut bir zaman gelsin cok gelirse selam ver git tuvelete sonra yineden kil rahat ol kendini zorlama vucut zorlandigi zaman cok daha fazla istedigi seyi yapmak ister

 5. numan3434
  Üye
  Bende de idrarda var böyle birşey.Her namazdan önce mutlaka helaya giderim.Ancak mesela ikindi kıldım ve 1 saat sonra akşam namazı kılınacak ve ben akşam namazı için tekrar abdestimi bozuyorum.Bu yüzden artık namazlarda üşengeçlik geliyor üzerime.Vesvese mi arkadaşlar? Var mı bu şekilde sorunları olan?

 6. #UguR
  Devamlı Üye
  Ezan okunduğunda abdesti almama rağmen geliyor. Camide dışarıda namaz kıldığımda çok fazla sıkışma olmuyorda içinde kılınca oluyor. Yani soğukta kıldığımda fazla sorun olmuyor sıcakta kıldığımda oluyor. Çökerek otu felanda yedimde faydasını göremedim şuanlık. Başka tavsiyeleriniz var mı?

+ Yorum Gönder